SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3363089

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2582
QuaTro --
Czy po 20 dniach wyrzeźbiła ci się taka kratka( Avatar) czy też miałeś już ją wcześniej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 850 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7958
koszykarzu.....hmmm jakby ci powiedziec....wkleje po calym cyklu fotke sprzed i po. Ale ogolnie to kratke mialem lekka jakies rok temu jak cwiczylem...pozniej przez mature przerwalem czyli 9 miesiecy zero silowni i wogle...brzuch sie troche "zlał". Nie bylo nic tak widac..... A teraz sam widzisz ;) Tylko ze jak po maturze wrocilem do cwiczen i nie trenowalem "szostki" robilem jakies tam treningi miesni brzucha jeszcze...ale taki efekt przyszedl po tej szostce wlasnie...

Bez masy nie ma klasy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 570 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4003
aaaaaaaa z tymi nogami to wystarczy tylko 30 stopni heh dobrze wiedzieć no to teraz nie widzę wogóle już jakich kolwiek przeciwskazań w takim razei można jechać dalej z 6 weidera :D kurcze dobrze że ktoś napisał że to ma być 30 a nie 90 stopni bo mój kręgłosłup nie wytrzymał by czegoś takiego :/ dobra idę spać dobranoc wam wszytkiim jutro z rana jedziem z tym koksem

pozdro for allllllllllllllllll :D
od razu chce się ćwiczyć motywacja wróciła :D a to jest chyba najważniejsz e:D

w końcu będe duży i silny :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 974
Jakby było 30' to by było to napisane w opisie...analogicznie do 2(czyli 2 tak jak w 1 -> 90') ...ja tam sie dostosuje do poczatkowych instrukcji tego programu...a nie do '6 ostatnich wiadomosci' ... chociaż może się mylę :]] ...bo to ćwiczenie przypomina tradycyjne 'scyzoryki' tyle że ręce nie idą 'zza głowy' tylko są wzdłóż tułowia i nie składamy ich do stóp...tylko do kolan.... tak jakby :/ ..no

Samo się nie zrobi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 974
'do dwóch ostatnich ćwiczeń nierysowałem rysunku bo napweno bedziećie juz wiedziec o co chodzi' jednak by sięchyba przydał do 6-tego :D ...a jak już o tym mowa...to przy 3-cim dotykać w końcu łokciami kolan (łapać łokciami kolano) czy tylko lajtowo podnieść? ...bo ja tam dotykam(łapie) ale jak spojrzeć jeszcze raz na ten paintowy rysunek z instrukcji...) no nic :]

Samo się nie zrobi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 570 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4003
no to przed snem ostatni dzisaj post :D

Kurcze no z tym 6 to jest baardz odziwna sprawa
wersja 1-------> kont 30 stopni
wersja 2-------> analogicznie do 2 czyli kont 90 stopni

tak według mnie skoro to ma być na brzuch to raczej nie można podności pleców tej dolnej części do góry no bo wtedy zmniejsza to efekt ćwiczenai a jeżłęi podnosimy pod 90 stopni no to podnosimy te dolne częsci pleców do góry tka więc mnie się wydaje że wystarczy podnosić nogi pod kont 45 i to

z drugiej jeszcze strony jak podnieść nogi pod 90 stopni no to gdzie tu jest napięcie nogi są prawie w stanie nieważkosći :P a jak jest 30 stopni to napinacie cały brzuch tak węc chyba lepsze jeest te 30 stopni

w końcu będe duży i silny :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2582
Jescze mam takie pytanie do was
Czy od kiedy trenujecie "szóstke" ograniczacie jakoś swoje jedzenie czy też jecie jak dawniej ?

Hm ja bym chciał krateczke , troszke widać no ale żarcia ograniczyć mi nie za bardzo bo i tak jestem dosyć szczupły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21691
Jesli chodzi o przerwy ja nie robie zadnych, ani miedzy cwiczeniami, ani miedzy seriami. Ewentualna przerwa to 3 glebokie wdechy jak czuje mocne zmeczenie, co do jedzenia ja jem jak jadlem, chociaz staram sie mniej tluszczu - rzecz oczywista ze jak diete sie dorzuci bedzie lepiej, co do tych stopni 30 czy 45 to jest naprawde "to samo", nikt nie bedzie mierzyl katomierzem ( chyba :) Dobry kat to taki gdy jest dobrze napiety brzuch i raczej nie jest to 90 :) Bardziej zastanowilbym sie czy jest sens swirowac z tulowiem, mysle ze roznica przy podnoszeniu samych nog pod dobrym katem, a nog i tulowia nie jest wcale duza..

"żarcia ograniczyć mi nie za bardzo bo i tak jestem dosyć szczupły"
Proponowalbym zrezygnowac z maselka na chlebie itd itp hyhy, jesc mozna zawsze, tylko pytanie czy chcesz nabrac masy miesniowej, czy tluszczyku :)

pozdrawiam

Zmieniony przez - te w dniu 2004-07-07 00:08:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 850 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7958
Ja wrecz przeciwnie, jem jak najwiecej moge. 6-7 razy dziennie staram sie, ja nie pracuje nad zrzuceniem sadelka tylko mam zamiar nabrac troche masy. Szostke robie po to zeby mi sie nie odlozylo na brzuchu. I jak widac nie odklada sie...

Bez masy nie ma klasy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 850 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7958
A tak wogole to w ciagu matury wazylem 6kg mniej niz obecnie. Po ponad miesiacu cwiczenia z dieta i na cyklu kreatyny nabralem troszke ciala a brzuch jak widac nie topnieje. Takze jak ktos robi mase to i tak niech robi szostke. Wg mne nei ma przeciwskazan.

Bez masy nie ma klasy !

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium