SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adrenalina - co i jak

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 189 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3933
Witam potrzbuje informacji na temat dawki adrenaliny jaką musiałbym przyjąc by maxymalnie pobudzic organizm do wysiłku przez ok 5 min.Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 333 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5889
Oszczędź se zachodu, czas działania to 2 minuty. 1 mg dożylnie z tego co pamiętam.

Only God can judge me...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
a co chcesz robic ze potrzebujesz dodatkowej adrenaliny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 333 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5889
Może do kradzenia babciom torebek, o tym nie pomyślałem.

Only God can judge me...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 189 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3933
2 minuty były by jeszcze znosne, a polacacie jakies inne srodki by wycisnac 100 % swoich mozliwosci ?I mam jeszcze jedno pytanko jaka jest cena na czarnym rynku wyzej wspomnianego srodka ?Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
Z ciekawosci, w jakim celu chcesz wbijac epinefryne?
Nie mozna mowic tutaj o cenach

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
o cenach nie piszemy pozatym po zatym 100% mozesz wycisnac sam bez niczego jak chcesz przekroczyc swoje mozliwosci czyli 1.. % to juz inna sprawa a tak wogole po co ci to ???
pozdro

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
jaro a po co ci egzo adrenalina przy kradziezy swojej bedziesz mial nadmiar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 333 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5889
Masz racje, ale ja gdy jak to się fachowo mówi " nabiegam" na taką babcię lubię mieć nawinietą dobra prędkość Dwie minuty biegam po mieście i szukam odpowiedniej babki, a jak już capnę torebkę mam wyrzut naturalnej i dalej mogę zapyerdalać;D

Only God can judge me...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zwracam sie z prosba o radę..

Następny temat

1 cykll - winko

WHEY premium