SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adamek vs Grant ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 48483

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14070
chopaki dajcie jakiś link do walki bo na youtube nic nie ma znowu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 388 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24598
Słabo oj Słabooo ... Grant g**** robił ,a prawie by Adamek KO zaliczył ...

Jedyne co mi się podobało to ilość Polaków w NJ

Endomorfik :(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 721 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6486
A mnie tam c*** strzelal jak slyszalem tego komentatora co to do 10 rundy obstawial REMIS, haha. On ogladal te walke ze studia w warszawie i chyba byl po sobotniej libacji ze w niedzielny poranek gadal takie glupoty. Mysle ze po takiej walce, z Adamkiem moze byc tylko lepiej. A w walce z Kliczkami wcale nie stoi na przegranej pozycji..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 746 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38635
Moim skromnym zdaniem, niestety, ta walka obnażyła wszystkie braki Adamka w HW. Brak silnego ciosu, mały zasięg ramion, niski wzrost jak na HW. Wygral zasluzenie na punkty, bo Grant wogole mało trafiał, pan Małolepszy bez sensu podyscał tylko głupimi komentarzami atmosfere. Tomek boksował moim okiem dużo lepiej.

Mimo wszystko jesli jakas wielka walka to tylko Haye na ten czas.

No i mam takie przemyslenie, ze wobec tego co ostatnio widziałem, postacia tez bardzo ciekawa obok Tomka moze byc za chwile Sosnowski.

Szukaj, a znajdziesz!

Moja siłownia - http://www.sfd.pl/Siłownia_Melona_i_ekipy_:_-t348550.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
wlasnie, Albercikowi tez nie wrozyli dobrej przyszlosci z kliczkiem, a tu prosze

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 231
Adamek na razie nie ma czego szukać w walce z braćmi. Tomek mógłby się lepiej bronić i skracać dystans. Ta walka miała być najłatwiejsza z jego walk w HV a okazała się najtrudniejsza. MOże będzie lepiej i oby tak było. Najlepszą opcją dl Tomka byłaby walka z Haye o ile Anglik się nie wystraszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
doggaz

"A w walce z Kliczkami wcale nie stoi na przegranej pozycji"

Masz rację...W boksie niczego nie można być pewnym,ale po tej walce daję...10 % szans Adamkowi na wygraną...Czemu ?

Bo bracia Kliczko to Grant x 10...Lepiej trzymaja na dystans(obejrzyj walki) są silniejsi maja lepsze szczęki(Vitalij)...Są lepsi i to o wiele...

A Grant w tej walce był wrakiem bez formy...To ,że dał taka walke z Adamkiem wcale,nie oznacza,ze był w formie,bo nie był...

GOść sie jąka a co najważniejsze on nie umie trzymać na dystans tylki Adamka tak kłuł jabem dobrze...

Vitalij dał o wiele lepszą walkez Lewisem niż Grant...


Jeżeli średniak jakim byl Grant dał w takiej formie taka walkę z Adamkiem,to juz wiemy co mogą z nim zrobić bracia,którzy walczą jeszcze lepiej i jeszcze lepiej wykorzystuja swoje warunki...

Adamek umie walczyc na dystans,gdy ktos na niego idzie,ale gdy ktoś z Adamkiem walczy na dystans i jest duży jest bezradny...

Tylko Haye...Tylko z nim Adamek ma szanse









Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-08-22 11:01:50

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-08-22 11:02:54

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-08-22 11:04:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1775
Ring się przejechał po Adamku. Redaktor naczelny pisze wytyka błędy Grana i jest przekonany, że bracia Kliczko skończyliby Polaka. Ciężko się z tym nie zgodzić. A co do werdyktu punktowego, to właśnie we wspomnianym artykule punktowali 116:112. To najsprawiedliwszy werdykt.

http://s24.pl/the_ring_polak_nie_zdal_testu-s78143.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Powiem szczerze ,że bardzo jestem zaskoczony przebiegiem tej walki, spodziewałem się zupełnie czegoś innego. Adamek z prawdziwymi wielkim ciężkim radził sobie tak sobie, szału nie było wygrał słusznie pojedynek może nie tak wysoko jak niektórzy sędziowie punktowali, ale jego twarz mówiła sama za siebie... Był nieźle porozbijany. Nie pamiętam żeby miał tak porozbijane łuki brwiowe od czasu wojny z Briggsem. Grant niby trup bokserski ale z ciosem. A warunki fizyczne sprawiały Tomkowi wiele kłopotu nie potrafił się do niego dobrać. Zgadzam się z Cezim i paroma innymi ziomkami z forum... Tomek NIE jest gotów na braci, nie jest i nie wiem czy kiedykolwiek będzie... Przed walką z Michaelem nie miałem co do tego wątpliwości ale teraz... Nie wiem no może dogada się Tomek z Hayem? Albo jeszcze jeden test z wysokim ciężkim jak np Austin? Ciekawe co o tym wszystkim teraz sądzi sam Adamek i jego team

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kombinacje ciosów wykańczane hakami

Następny temat

Bezpieczeństwo wewnętrzne

WHEY premium