SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adamek na koksie?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4782
jakiś taki chudy ten Adamek jak na kogoś kto jedzie na koksie

szczerze mówiąc to żadna nowość, tyle że imo niepotrzebnie wyciągnięte na wierzch ;)

-_-'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 771 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18812
"Adamek nie był w stanie sprowadzić koksu do Stanów, a nie mógł już czekać. Zadzwonił do mnie z błaganiem o pomoc: 'Radek, wymyśl coś, muszę to mieć'. Towar przysłała mi przesyłką konduktorską Dorota, żona Tomka".
Nie rozumiem logiki autora. Najpierw wysuwa pod adresem Adamka zarzuty, z których branie środków dopingujących ma być jednym z ważniejszych (co już samo w sobie jest w dzisiejszych czasach śmieszne - ale o tym już dogłębnie napisał marek428). A zaraz po tym jak chciał nas przekonać że branie koksu jest największym przestępstwem przyznaje się że on sam pomagał mu go skombinować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
no to co? przecież poszedł z tym do prokuratury.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 771 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18812
Chodziło mi nie tyle o odpowiedzialność karną (zresztą, tak czy siak wszystko działo się w USA), ile o wiarygodność autora. Trochę trudno wierzyć w prawdomówność kogoś kto "rozumuje" w taki sposób. Skoro pomagał Adamkowi bez żadnych skrupółów w zdobywaniu dopingu to chyba jednak nie uważa go za największe zło.

Zresztą, z innych fragmentów książki (zaznaczam - całości nie widziałem) też miejscami wyłazi nienawiść do Adamka, która każe cokolwiek powątpiewać w rzetelność autora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
"jakiś taki chudy ten Adamek jak na kogoś kto jedzie na koksie "
Wejdź w link, który podałem. Dużo osób ma zły obraz środków dopingujących. Koks to nie tylko masa! Doping stosuje się w każdej dziedzinie sportów!
Pewnie zaraz ktoś napisze: Ciekawe czy w szachach też? Nawet w szachach stosuje się nielegalne środki zwiększające koncentrację itd.

Zmieniony przez - marek428 w dniu 2007-03-27 12:15:40

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
"jakiś taki chudy ten Adamek jak na kogoś kto jedzie na koksie"



Bo nap*****la towar na siłe a nie na mase. Mozna wyglądac na patyczaka a targac 250 na klatke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
nie uważa go za największe zło, tylko wykorzystuje to jak hak na Adamka. pojmujesz delikatną różnicę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
Bahamut 250 to troche przesadziłeś...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2339
W boksie nie ma kontroli antydopingowych?

Cavior sponsorem mojej nieobecności. Mam prawo do wypowiedzi i nikt bez powodu nie moze mnie banować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Nie nie przesadzilem. U nas na forum są nawet osoby ważące po 85kg i ciskające 240kg a to nie są przecierz zawodowcy. Doksztalć sie troche.

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2007-03-27 16:26:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawna i nowa garda i pozycja bokserska.

Następny temat

mawashi

WHEY premium