SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adamek 1,75

temat działu:

Hazard

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 589 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10726
Wystawili na Adamka dziwnie duzy kurs,Głazkow na zawodostwie jest przecietny, dla mnie pewny bet co sądzicie?

chwdp

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Pippo Moderator
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 24517 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75476
Na Pinnacle masz kurs 1.962, na bet365 masz kurs 1.83, więc wyższe i to zdecydowanie.

Co do walki, wg mnie gdyby była ona czysta, to powinien wygrać Ukrainiec, ale to są starzy znajomi, sparingpartnerzy kiedyś, mają tego samego promotora, więc typowy "no bet".

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 589 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10726
Ukrainiec?Ile walk Glazkowa ogladałes na zawodostwie?

chwdp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Pippo Moderator
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 24517 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75476
http://boxrec.com/list_bouts.php?human_id=496178&cat=boxer

Ukrainiec jak widać.

Tu nie chodzi o to ile czego ja oglądałem, pytanie czy będzie kręcenie wałka czy nie. Adamek stary już jest i wiadomo o tym nie od dziś, sam w wywiadzie mówi, że to już końcówka kariery i chciałby wywalczyć sobie możliwość walki z Kliczko.
Jak chcesz stawiać na Polaka, to stawiaj.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 247 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3953
Adamek chce jeszcze zawalczyć z Władem więc pewnie przygotował się na 100% swoich możliwości. Moim zdaniem Adamek wygra na punkty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6072 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70679
Jeśli Adamek będzie dobrze przygotowany to powinien wygrać. Z tego co mówi on i trener to forma jest. Do tego na pewno mocno zmotywowany wyjdzie. Sam fakt, że przełożył walkę już coś znaczy, chce być jak w najlepszej formie i wie, że musi wygrać.
Ja będę stawiał na Adamka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
postawilem na Adamka i Wildera ako

chwdp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Pippo Moderator
Ekspert
i jednak Ukrainiec, niezłe mordobicie urządził

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2014-03-16 04:08:49

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Adamek bal sie zaatakowac ostatnie rundy wygrał ostatnia ladna powinnien walczyc tka caly czas jak w ostatniej,,,Oko mu napewno nie ulatwilo zadania ..wiek tez zrobil swoje ,,Głazkow mnei zaskoczyl na plus najlepsza jego walka na ringu zawodowym

chwdp

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka stronka do zakładów MMA.

Następny temat