SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Activlab i SFD wyciskanie wielokrotne 24.09 Warszawa

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728625
jest forma!..w pierwszej czesci za szybko jechales-tak spokojnie ponad 100 bys zrobil...
teraz trenowac na krakow...,chyba ze do poznania na wyciskanie 100 kg- bez wzgledu na wage przyjedziesz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niestety wyniki z poprzednich zawodów na pewno wielu zniechęciły do startu a przecież tutaj chodzi przede wszystkim o spróbowanie swoich sił i dobra zabawę, 97 powtórzeń to i tak bardzo przyzwoite osiągnięcie. Jeśli to możliwe dodajcie rezultaty wszystkich startujących.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 791
No mam zamiar trochę potrenować w tym kierunku.
Morze do Poznania przyjadę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wudu ile osób startowało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 791
wiesz co coś koło 30 i 2 Panie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Całkiem sporo, sam się zastanawiam nad startem jak finanse pozwolą, bo ode mnie wszędzie daleko. Wynikiem 50-60 powtórzeń szału nie zrobię ale zawsze to satysfakcja, że się spróbowało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 791
Spróbuj ja z ciekawości wystartowałem chociasz nigdy tego nie robiłem.
Zawsze próbowałem wyciskać jak najwięcej ale teraz będe próbował trenować pod takie konkurencje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14834
jakbym wystartował z wynikiem ponad 40 to nie będzie kompromitacji? ;D chętnie bym zobaczył wyniki wszystkich zawodników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 791
Nie pamietam wszystkich wyników.
Ale chyba raczej wiekszosć była powyżej 50 pow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842
Wudu4 moje gratulacje !!! ( jaki to byl ciezar??? )

Co do przerw robilismy "podobnie" wiec poco to zamieszanie z 1 sekunda , dopuszczalny bez przesady oddech dwa i czesc zeby sie zawodnik nie udusil (miedzy innymi to wydolnoscowka) i kazdy bedzie zadowolony

pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MP w WL RAW - Władysławowo 21-23.10.11

Następny temat

Prosba o poprawe

WHEY premium