SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Activlab Nowości!! NO Muscle Pump

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14210

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
ja sie ratuje HOTEM i zawsze jest ok ;d

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2010-07-13 13:52:58

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 563
Dobrze wiedzieć że ten produkt nie wchodzi w reakcje z alkoholem, ale nerki zostają podwójnie obciążone. Nie mam zamiaru pić w trakcie cyklu, ale mam zaraz po zakończeniu jego. Stąd pytanie o ten okres karencji tego produktu bo nie chce za bardzo przeciążać nerek. Ile dni od zakończeniu cyklu można pić alkohol tak jakby się wcześniej w ogóle by nie brało NO Muscle Pump? Tydzień , dwa tygodnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
jeden dzien po
i nic sie nie stanie

jakbys mial w ten sposob patrzyc to nigdy bys nic nie pil , bo alko zawsze cos obciazy

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2010-07-13 16:06:43

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Muszę jakąś próbkę NMP wyhaczyć. Orientuje się ktoś gdzie ew można dostać i czy jest taka opcja w ogóle . Opinie na temat tego produktu są bardzo zróżnicowane, więc nie ośmielę się kupić całej puszki na razie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Mam ale ostatnia sztuke na testa dla siebie , wiec Ci nie dam , szczerze mowiac nie wiem czy jeszcze sa dostepne , bo dosc dawno temu to bylo... jak sie cos dowiem dam Ci znac

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Będę wdzięczny, dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
hehe ja też jak zwykle próbki nie załapałem
a jest dużo możliwości na złapanie próbki co widac po ilości opini w sumie

może nastepnym razem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786


Smak wporzadku , co wazne dla mnie w tego typu produktach orzezwiajacy , nie zamulajacy.

Rozpuszczalnosc dobra

Trenowalo sie naprawde przyjemnie , zpewnoscia dodaje energi podczas treningu

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 20
Witam panowie czytam czytam siódma strona i nie widzę mam pytanie względem cyklu z tym boosterm, czy tak jak
PO cyklu z kreatyna trzeba odstawić ten towar na jakiś czas i znowu walić.mam tego dwie puszki po 750 g dziś polecialem 30g przed treningiem, po zajechalem 3mkapsy krety wiec moje pytanie brzmi czy wp******ic te dwie puszki czy jakaś przerwę z tym zrobić i czy to dobry pomysł ze lacze to z kreatyna to mój pierwszy post na tym forum wiec jestem blady liczę na rade bo Napewno wiecie więcej ode mnie pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
stosując tylko okołotreningowo nie musisz robić drastycznych przerw jednak radziłbym co 2-3mies zrobić ogólny 1mies "postu" od wszelkich przedtreningówek


CO do łączenia z kretką - jasne, że tak - ładuj!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Promocja "Activlab na Siłowniach" - Kraków - Edycja Zima 2009

Następny temat

Koszulki polo Activlab

WHEY premium