SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Activlab Gainbody 30 Machine Man dawkowanie.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 41
Witam!

Mam pytanie odnośnie tego gainera. W dawkowaniu przeczytałem, że należy spożywać 100g, 2x dziennie. Jeden słoik zawieta 1500g, czy to możliwe, żeby to wystarczyło na zaledwie tydzień? W jakim odstępie czasowym się go spożywa? Co z dniami treningowymi?

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź

asd

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67661
http://www.sfd.pl/GainBody_MachineMan_30_Jakie_efekty__Na_ile_rozlozyc_-t559347.html

tu masz linka, może się przyda:)

Co do dawkowania to niestety - branie się za odżywki kosztuje:)

I tak najważniejsza jest dieta- gainer to jej uzupełnienie. Więc w zależności od braków w diecie uzupełniaj porcją bądź dwoma gainera. Możesz sobie rozłożyć jak Ci wygodnie- do pierwszego posiłku, w potreningowym.

Albo na 3 porcje. To już jest dowolna sprawa. Poczytaj ten link, który dałam, poszperaj jeszcze w dziale Activlabu.

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8465 Napisanych postów 150862 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1191583
nie kieruj sie dawkowaniem producenta, gainer to jedzenie w proszku.
to tak samo jakbys kupil kostke twarogu i producent by napisal, ze masz zjesc 2 dziennie.

spozywaj wg brakow.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna + treningi MT - jak dawkować?

Następny temat

Odżywki

FuckBaton