SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Activlab EAA vs Activlab EAA master drink

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Pisałem o próbce EAA od peaka.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91254
Dzięki, nie będę żurował czyli konsystencja to samo co BCAA?Robi się kożuch i pływają grudki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
W 200 ml ok 20g to tak, ok 500 litra już jest lepiej tylko że jeszcze przeleży mieszanka w szatni ok godziny bo piję po treningu to już jest dobrze, ale zawsze coś tam zostanie. jedynie nie mam problemu na litra wody z rozpuszczalnoscią.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
w eaa activlabu robi się kożuch, ale żadnych grudek nie ma
zresztą jak dobrze zamieszam to kożuch tez zniknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
Eltoro_KrK
Chodzi mi o smak i ten gaz


pomarańcz EAA proch i master drink smak identyczny IMO


rozpuszcza się dobrze.. wbrew pozorom

BCAA z Activ.. spory kożuch ale też tragedii nie ma

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12028 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
dla mnie smak taki sam wrecz, czy butla czy proch

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91254
No a co z tym lekkim gazem co jest w butli? Robi się taki z tego prochu też czy nie?

Nie ma na rynku czegoś w podobnej rozpuszczalności, lekkostrawności i smaku co Purple Wraath? Niestety sporo kosztuje pucha z Controlled Labs.

Zmieniony przez - Eltoro_KrK w dniu 2012-08-06 21:14:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
nie zwróciłem uwagi na "gazowanie" drinka .. może miałem felerną partię .. załatw od kumpla jakiegoś porcję EAA i rozrób w butelce zamkniętej -może będzie ten sam efekt

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12028 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
ja tez gazu nie mialem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Rozrób w lekko gazowanej, tylko syp powoli, ostatnio wsypałem izotonika z saszetki to wulkan jak po mentosie i coli.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hi-Tec Ultra Amino opinie!!!

Następny temat

Witaminy Scitec Mega Daily One

WHEY premium