SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ActivLab - BCAA Xtra

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52849

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10530
No dokładnie, chodzi o okołotreningowe, ćwicze 3x w tyg silownie + 2x boks. przed każdym treningiem brałem eaa, ale tak sie zastanawiałem czy nie lepiej brać bcaa a eaa zostawić na masówe nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Skoro stsosowales juz w tym celu EAA to smialo mozesz teraz zmienic na BCAA , tak tez bym wlasnie zrobil ja
Bedzie gitara

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
ja jestem wielkim fanem eaa xtra , imho najlepsza odzywka w polsce , brawo Artur !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
jeden i drugi produkt będzie idealny

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Ale kolega zapytal konkretnie o jeden wybor , tez uwazam ze oba produkty sa idealne i oba produkty do tego celu sie nadzadza , aczkolwiek jesli mamy byc juz tak szczegolowi (na prosbe kolegi) to imo BCAA okolotreningowo w tym przypadku , EAA w ciagu dnia , skoro testowal jedno niech stestuje drugie i tyle

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10530
Aha i wszytko wiadome. Dzięki. Sogi poszły :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Ja bym mimo wszystko nadal optował za EAA - idealne proporcje Aminokwasów Egzogennych - katabolizm nie ma szans. A przecież właśnie o to chodzi w suplementacji okołotreningowej.

Oboje mamy rację, o czym świadczą posty w konkursie:
https://www.sfd.pl/!!XTRA_KONKURS!!!_EAA_XTRA_+_BCAA_XTRA_+_LEUCINE_XTRA-t717848.html

Zmieniony przez - ActivLab w dniu 2011-04-12 14:51:06

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26
Witam ostatnio kupiłem bcaa xtra
Wzielem wczoraj przed treningiem 30 minut i 10 min po treningu po 10 gram .
Dziś nie mogłem wstać, czułem się jak bym wczoraj naprawdę dużo wypił moje pytanie brzmi czy te bcaa ma takie skutki uboczne czy organizm nie jest przyzwyczajony do tego i tak reaguje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
To nie od BCAA na bank :)

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Jak wyzej
Nie jest wogole mozliwezeby to bylo po BCAA

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ActivLab - DETOX

Następny temat

ŚWIĄTECZNA PROMOCJA ACTIVLAB!

WHEY premium