SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Absorcja białka- pytanie.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam panowie,tak się zastanawiałem czy organizm jest w stanie przyswoic przykładowo 100 g białka z posiłku? Czy jeżeli dostarcze te 100 g to 30 wykorzysta a reszta w kibel?.

Dzisiaj miałem wyjazd cały dzień,jadłem niezbyt wysoko kalorycznie i białkowo na wyjezdzie,stad pewnie powstał deficyt.


Wróciłem o 19.00,postanowiłem że treningu nie opuszcze,zjadłem duży posiłek,głównie węglowodanowo-białkowy.


Od 20.00 do 22 trening (30 min rozgrzewka)

No i skoro cały dzień diety zje bałem,nie dostarczyłem odpowiednio dużo białka, a i sam trening dobry,mięśnie wykorzystane mocno,pewnie głodne to zjadłem posiłek bardzo bogaty w białko (jakieś 100g) i w sumie się tak bardziej z ciekawości zastanawiam czy organizm jest na tyle ogarniety że je wykorzysta,czy nie ma on takich możliwości?

Dodam ze połączyłem kazeine ( żeby w nocy się wchłaniało) z wheyem ( żeby po treningu szybko nakarmić mięśnie). Oczywiście był to posiłek,nie same prochy,proszki to dodatek.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Zajmie to kilka godzin ale sie przyswoi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
spokojnie - teoria ze przyswoic sie moze max 30g bialka na posilek to mit

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Zależy od wielu czynników. Ciężko stwierdzić ile, ale na pewno duża część będzie wykorzystana.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na pozbycie się "oponki"

Następny temat

Redukcja - final

WHEY premium