SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Abnexen pierwsze opinie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Miara załączona do AB Iso ma ~28g płaska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59558
Leucyna smak lemon. Byłem ciekawy czy po leucynie z Abnexena będę miał takie samo mulenie jak po leucynie z Olimpa. Dodam że chyba słabo toleruję czystą leucynę (nawet w średnich ilościach - 6g). Na szczęście okazało się że jest mi równie niedobrze Więc test uważam za zakończony sukcesem i mogę polecić ten produkt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
raczej nie powinno byc tak zle jak po tej olimpa, bo to nie ester, forma estryfikowana jest dosc ciezka dla zoladka.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59558
Dokładnie Tomq ester od Olimpu był dla mnie nie do zniesienia.

Próbowałem jeszcze izolatu Abnexen (dokładniej jest to mix izolat, wpc). Smak waniliowy, rzeczywiście dość mleczny, jak najbardziej mi podchodzi. W porównaniu do waniliowego izolatu Olimpa słodszy, bardziej śmietankowy. Konsystencja podobna, choć chyba Abnexen jest bardziej puszysty. Po wymieszaniu praktycznie 0 piany (robiony z mlekiem). Jedyny minus to czasem posmak jakbym rozgryzł w ustach tabletkę słodzika.

PS.
Odnośnie tej leucyny to dziwne że przyjmując taką samą, a nawet większą jej dawkę z BCAA/EAA nie mam żadnego dyskomfortu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Jak smak i rozpuszczalność tego Leucine Nex i AB Iso ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
leucine nex

lepsze rozdrobnienie/rozpuszczalnosc niz u ostrovitu ..smak lemon.. cos jak lemon pp100% - ale to pisalem chwile wczesniej ^^

Zmieniony przez - maniak7000 w dniu 2011-10-25 14:02:45

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Mix białek- najbardziej słodkie i oczywiście bardziej gęste od pozostałych. Mi ten smak bardzo będzie pasował do musli bez cukru i otrębów. Wyczuwalna lekko mąka ale nie jest to jakiś problem wielki, rozpuszcza się chyba lepiej niż same serwatkowe ( kubek +mleko+ widelec) . Leucyna-rozpuszczalność słabo, jak Ostrovit ale jest smakowa. 20g na 300ml dało przesłodzony drink. Można polecić. Dziś pewnie wiecej opinii bo z tego co wiem wyszły testery.

Mam teraz cała baterię supli tej firmy wiec pewnie na 2 miechy aż się porzygam, w tym 4 białka ( 2x mix)

Zmieniony przez - Bull w dniu 2011-10-27 12:36:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Ja wczoraj zamówiłem Whey o smaku wiśni i mono z tego holendra. Zobaczymy jak to będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
8 kapsow aakg poszlo przed chwila, dopije kawe i ide na trening

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3487
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MAN Clout + ... ???

Następny temat

Poważne pytanie

WHEY premium