SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A'la Dieta ;].

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1393
182cm[80-82kg (skacze)] ogolem sczuply , ale nie chudy. jeden sredni walek na brzuchu:D . Misja- pozbyc sie go:). 3x tygodniowo trenigni rugby [ale to za malo] w dni wolne staram sie biegac , dzis zaczelem stsowac trening w domu dla poczatkujacych Mashawiego(nie wiem czy dobrze nick napisalem , jak zle to przepraszam). Glownie chodzi mi o porady co jesc co nie.. Staram sie unikac bulek i chleba bialego , przerzucam sie na razowy , ziemniaki odstawilem , makarony staram sie ale roznie to bywa (mama gotuje dla calej rodzinki;p). Ktos ma ochote zrobic dietke nie wygurowana? tzn.. bez cudow wiankow . Chyba ze ktos zrobil podobny temat to prosze o link bo w sumie nie znalazlem. Mam nadzieje ze ktos cos poradzi;).


http://allegro.pl/item441149264_meta_anabolon_400mg_nowy_metaanaboliczny_dopalacz.html
CZY POWYZSZY ZE TAK DOPALACZ MOGE ZAZYWAC PRZED TRENIGAMI RUGBY TAK JAK ONI TO NAPISALI NA AUKCJI? CZY LEPIEJ SIE ZA TO NIE ZABIERAC?



Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 80-82 [skacze]

Wzrost: 182

Obwód klatki: 94 na sutkach mierzylem

Obwód ramienia: 33

Obwód talii: 88 - linia pempka

Obwód uda: 58

Obwód łydki: 42

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: link nie wchodzi

Aktywność w ciągu dnia: szkola

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: pon,sr,czw treningi rugby

Odżywianie: juz nie jem slodyczy , czesto jem makarony , jem o nie stalych porach.. bo np. wracam z treningu o 20 albo ze szkoly o roznych porach , w szkole jem bulki miedzy przerwami . jadam wszystko procz ryb ewen sledzie,panga

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: niemam

Stan zdrowia: wszystko ok

Preferowane formy aktywności fizycznej: jak mowilem 3x rugby , reszte w miare pozliwosci poswiecam bieganiu krotkie dystanse 1,5km w jedna i druga strone i do domku.

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie

Stosowane wcześniej diety: brak

Zmieniony przez - Wolf- w dniu 2008-09-20 23:35:30

MSR

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
ten meta anabol na nic sie nie przyda kluczową rolę będzie ogrywać dieta , także weś się za czytanie postów podwieszonych i wszystkiego się dowiesz ułożysz diete wkleisz do poprawy i bedzie supcio ;]

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1393
Sniadanie [7-8]

platki owsiane/otreby pszenne + mleko

Szkola [8-9 do 15]

trzy kanapki z twarogiem z chlebem razowym/ciemnym
2x jablka

Dom obiad [16]

mieso plus ryz/kasza + jakas surowka/ogrek kiszony.

Przed treningiem rugby [17]

jogurt?

Po trenigu pozna kolacja... [20]

i co tu zjesc?

MSR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Przed tr rugby na ok 1 godz zjedz bardzo dojrzalego banana.
Na kolacje najlepiej jakies gotowane jajka. Albo ew jakies kanapki znowu np z zoltym serem.

ps nie doczytalem ze to ma byc dieta niby redukcyjna. To ten zolty ser to jak cos to odtluszczony.

A na kolacje to np serek wiejski. Musisz poczytac o skladnikach odzywczych bo to za duzo tlumaczenia.

Jak masz treningi 3 x w tyg to juz wiecej nie biegal tylko skup sie na tr silowym. Jak masz dostep to jakas silka i rob narazie act, a jak nie to w domu drazek i podciaganie + jakies dobre cw na brzuch.

Zmieniony przez - krawat w dniu 2008-09-21 12:57:52

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1393
ok . No drazek mam krotki gryf z obciazeniem tez brzuch i reszte w miare mozliwosci bede robil w domu bo tak tez mozna:).

tylko ze treningi mam PON,SR,CZW to trening w domu moge robic wt,piatek,sobota/niedziela ?

kolacja- serek wiejski moj ulubiony :P

MSR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Tr silowy rob maks 2 x w tyg. Tak sobie rozplanuj zebys mial jeszcze czas na regeneracje.
I najlepiej rozpisz pokolei jak chcesz cwiczyc to rzuce okiem.
Tylko nie jedz tego wiejskiego codziennie bo Ci sie przejje. Musisz co jakis czas zmieniac posilki zeby bylo urozmaicenie. Tylko na kolacje pamietam ze malo T a glownie bialko.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1393
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
No to ok.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1393
wystarczy jak bede 2x w tyg robil ten trening?

MSR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
To zalezy co chcesz osiagnac?
Ale jak masz rugby 3 x w tyg to i tak masz juz sporo obciazen.
Ja uwazam ze jak chcesz jedynie poprawic sylwetke to wystarczy. Ale jak chcesz byc zaraz 2 Pudzianem to nie.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1393
Pudzian - z calym szacunkiem do jego osiagowa , ale dla mnie to jest kaleka ;P.

OK , wszystko wiem. Dzieki za proste i przydatne odpowiedzi łap soga

MSR

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

low carb, ckd celem schudniecia dla kobiet prosze o rady

Następny temat

Piłka gimnastyczna - opinie

WHEY premium