SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AZS Legion Katowice - Rekrutacja Do Drużyny Lacrosse

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 709

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez georgu z działu Sporty Zespołowe.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1
Zapraszamy wszystkich, chcących rozpocząć swoją przygodę z lacrosse na najbliższe treningi, które odbędą się 14.09.2014, 20.09.2014 i 28.09.2014 w godzinach 08:00-11:00 na boisku „Rapid” przy ul. Grażyńskiego 51.

Do dyspozycji będą szatnie z prysznicem oraz duże boisko. Zainteresowanych prosimy o wcześniejsze przybycie (aby zdążyć się przebrać) oraz o ile to możliwe o potwierdzenie swojej obecności na treningu (aby mieć pewność że dla nikogo nie zabranie sprzętu do treningu)

Potwierdzać swoją obecność można za pośrednictwem:
mail: legion.katowice@gmail.com
Mobile/SMS: 503-799-694
gg: 13725228

Zapewniamy cały sprzęt potrzebny do treningu. Wymagamy jedynie wygodnego stroju sportowego do ćwiczeń.

Trochę o lacrosse: http://lacrossepolska.com/pl/lacrosse/historia
Materiały video drużyny:
Turniej ligowy w TVS:


Turniej ligowy z perspektywy drona:


Turniej Coal Cup 2014 w ComTV:


Turniej Coal Cup 2014:AZS Legion Katowice – pierwszy oraz jedyny zespół lacrosse na Śląsku, oficjalnie istniejący od marca 2010. Uczestnik Polskiej Ligi Lacrosse, w której w sumie bierze udział 10 zespołów z całego kraju.

W trakcie rekrutacji poszukujmy zawodników na każdą pozycję:

Bramkarz: Zawodnik, obdarzony dużym refleksem, szybkością, pewnością oraz zdolnościami przywódczymi aby móc kierować poczynaniami całej obrony w trakcie meczu. Bramkarz jest również pierwszą osobą odpowiedzialną za wyprowadzanie piłki do ataku więc przyspieszenie oraz szybkość będą dodatkowymi atutami.Obrońca: Zawodnik, zarówno silny fizycznie jak i szybki i zwinny. Potrafiący doskonale operować dłuższym kijem przeznaczonym dla obrońcy. Ważnym elementem gry w obronie jest doskonała praca nóg, zarówno twarda nieustępliwa postawa jak i zdolność szybkiego przemieszczania się za zawodnikiem. Przyspieszanie oraz szybkość będą także dodatkowymi zaletami.Pomocnik: Osoba, która w największym stopniu ma wpływ na przebieg meczu, ponieważ bierze czynny udział zarówno w grze obronnej jak i w trakcie ataku. Doskonały pomocnik powinien być z kondycją za pan brat. Nieustępliwość, zadziorność, szybkość to jedne z wielu pożądanych cech u pomocnika. Poprzez intensywność gry pomocnicy to najczęściej się rotujący zawodnicy w trakcie meczu (zmiany podobne jak w hokeju na lodzie). Ze względu na specyfikę gry to właśnie pomocnicy stanowią większość składu drużyny.Napastnik: Podobnie jak w innych sportach, osoba wyspecjalizowana w zdobywaniu punktów (czyli goli). Ważnymi cechami przydatnymi atakującemu są siła, zwinność, zdecydowanie. Kreowanie okazji do zdobycia bramek zarówno przez samego siebie jak i kolegom z drużyny jest najważniejszą z ról przed jaką stają napastnicy w trakcie meczu.https://www.facebook.com/events/1523304707902814/
ZAPRASZAMY!!! SPRÓBUJ SWOICH SIŁ W LACROSSE!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dąbrowa Górnicza sztuki walki ?

Następny temat

TRENER PERSONALNY SEBASTIAN SZMIT

Water