SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AUTOBIOGRAFIA ARNOLDA JUŻ W MAJU W POLSCE!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090


Tytuł: „Arnold. Edukacja Kulturysty"
Autorzy: Arnold Schwarzenegger i Douglas Kent Hall
Stron: 264
Format: A5
Zdjęcia: 180 czarno-białych fotografii
ISBN: 83-920107-2-8
Data publikacji: przełom kwietnia i maja
Dystrybucja: witryna internetowa wydawnictwa, księgarnie
Cena: 35 zł


Wydawnictwo Buk Rower przygotowało prawdziwą „ucztę" dla fanów Arnolda Schwarzeneggera i kulturystyki. Nakładem wydawnictwa ukaże się klasyczna już i jak dotąd jedyna opublikowana autobiografia kulturysty wszechczasów - „Arnold. Edukacja Kulturysty".

Książka składa się z dwóch części.
W pierwszej Arnold Schwarzenegger opisuje swoją kulturystyczną autobiografię. Poczynając od dzieciństwa w małym miasteczku koło Grazu w Austrii i pierwszych fascynacji kulturystyką: „(...) Pamiętam pierwszą wizytę na siłowni. Nigdy wcześniej nie widziałem nikogo podnoszącego ciężary. Ci goście byli olbrzymi i brutalni. (...) I wtedy zrozumiałem, temu poświęcę moje życie". Na kolejnych stronach szczegółowo przedstawia swoje pierwsze starty w zawodach, wyjazd do Monachium, potem do Stanów Zjednoczonych i przygotowania do pierwszych konkursów Mr Universe oraz Mr Olimpia. Opisuje swoich idoli - Rega Parka i największych rywali - Dennisa Tinerino. Przede wszystkim jednak przedstawia program treningowy i ćwiczenia, które stosował oraz ich rozwój na przestrzeni lat.

Swoje doświadczenia odnośnie treningu Arnold zebrał w drugiej części książki. Znajduje się tu kompletny program treningowy - dla amatorów, średnio zaawansowanych i tych, którzy muszą już tylko nadać ostatni szlif swojej sylwetce. Opisano tu jak rozwijać poszczególne mięśnie, jak wykonywać ćwiczenia i w jakiej kolejności. Dla zaawansowanych przedstawiono program do wykonywania dzień po dniu.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Michail przeciez jest ta opcja aby posty byly widoczne w kazdym dziale

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Wrzuciłem to tylko tam, gdzie jest zgodne z tematyką działu.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Scorch jedne z lepszych spalaczy na świecie

Następny temat

RZECZY CAMPUSA

WHEY premium