SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ARGI power kontra >> AAKG Extreme

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1492
Panowie może ktoś wyjaśni czym tak naprawdę te dwa specyfiki się różnią, nie chodzi mi tu o wielkość kapsułki bo to jest jasne.

Na AAKG jest napisane tak: "AAKG Extreme w formie dobrze przyswajalnego alfa ketoglutaranu argininy (AAKG) uzupełnia dietę w L-argininę."

W ARGI power: "ARGI POWER™ 1500 MEGA CAPS® to aż 1500 mg najwyższej jakości czystej farmaceutycznej L-argininy w 1 kapsułce!!! "

czyli tu i tu mówi sie, o l-argininie

zatem????????????????????????????????????? pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8023
Odpowiedź pana Piotrka jest chyba najbardziej satysfakcjonująca,bo też się już dłuższy czas zastanawiałem,o co chodzi z tym argi power,a raczej jaki był sens jego istnienia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
arginina podaba jest w dwoch ROZNYCH formach

aakg jest uznawana za lepiej przyswajalna

ale wybor nalezy do Klienta :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1492
dzienx, ale jeśli ktoś mógłby popisać się bardziej szczegółowym rozróżnieniem było by fajnie, no bo tak OLIMP wydaje nowy suplement, dużo krzyku.. a założę się że 90% przeciętnych znawców suplementów nie wie czym te preparaty się różnią w teori i praktyce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
hmmm
no nie wiem co w skrocie moglbym dopowiedziec

w tym przypadku roznia sie w mojej ocenie dawkowaniem - niczym wiecej (byc moze cena - nie porownywalem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 309 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4135
Cenowo są takie same. Czyli które jest lepsze, jeśli chodzi o cykl na masę?

TIME FOR A CHANGE.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a nie ma mojej odpowiedzi wyzej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 309 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4135
Odpowiedź jest, że są w podobnych cenach, aakg jest lepiej przyswajalne, a arginina jest w dwóch formach, ale nadal nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Co jest lepsze/z czego jest lepsza pompa itp. ?

TIME FOR A CHANGE.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 218 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1095
Tylko AAKG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
Osobiscie polecam AAKG - fajnie pompuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 309 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4135
dzieki

TIME FOR A CHANGE.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
napisze wiec wprost

stawialbym na AAKG
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Produkty mleczne.

Następny temat

Jak sprawdzic czy kreatyna jest prawdziwa?

WHEY premium