SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

APTEKA INFO - saa w PL / EU / WORLD

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 821775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma antka od jakiegoś czasu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Ten srodek chyba zostanie calkowicie skreslony, bo mi mowil moj lekarz ze i w usa antek bedzie wykreslony jako lek nie bawem :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
robić zapasy antoniiusze , antek super środek chłopcy


Zmieniony przez - masówka123 w dniu 2016-11-16 19:41:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
mm1986
Ten srodek chyba zostanie calkowicie skreslony, bo mi mowil moj lekarz ze i w usa antek bedzie wykreslony jako lek nie bawem :(


Mogli by puścić na rynek także w PL apteczny oxandrolon lub primabolan za rozsądną cenę ,nie jak z dekę w PL. Antek już nie jest dla mnie, choć kiedyś na masówkach dobrze go tolerowałem , niestety wyrzucam wszystkie toksyki ze swojego menu.

Pomarzyć można.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
No przecież pisałeś, że wybierasz się do wawy odebrać z apteki zamówiony oxandrolon.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
wnc1964
mm1986
Ten srodek chyba zostanie calkowicie skreslony, bo mi mowil moj lekarz ze i w usa antek bedzie wykreslony jako lek nie bawem :(


Mogli by puścić na rynek także w PL apteczny oxandrolon lub primabolan za rozsądną cenę ,nie jak z dekę w PL. Antek już nie jest dla mnie, choć kiedyś na masówkach dobrze go tolerowałem , niestety wyrzucam wszystkie toksyki ze swojego menu.

Pomarzyć można.


U mnie akurat nie brakuje apteczneho halo, oxy, czy tam primki i innych, niestety internet popsul ten swiat a dzis kazdy chorujacy cebulorz umie wklikac rxprice i zobaczyc ile ten jego lek kosztuje a niestety u mnie np taki antek 30 tab x 50mg cena apteczna bodajze 1200$ wiec pozniej taki cebulorz powie ze odsprzeda ale za 500$ mialem taka akcje z babka co miala recke na halo, myslala ze sprzedaje diamonds.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57154
Orientuje się ktoś co obecnie można kupić w aptece w Kosowie? Głównie chodzi mi o środki strikte apteczne bo podobno ug tez tam jakimś cudem sprzedają .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
podstawa czyli test enan ok 2$ za amp ale to bylo 2 lata temu, maja apteczniaki, wchodzisz i pytasz po ANG gadaja bo amerykance tam stacjonuja od X lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57154
Pamiętasz może co to za teść był?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
Galenika oczywiscie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w rozlozeniu kolejnego cyklu

Następny temat

badania krwi

WHEY premium