SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ANIMAL NITROOO jak brac i z czym:->

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32
Witam. kupilem sobi uniwersal animal nitro i chcialem sie zapytac jak to brac i czy mozna to brac z nitrobolonem albo kreta. z gory dz:D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 432 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2666
nitro to glownie amino bcaa i stosuje sie je po treningu a z czym mozna polaczyc?
generalnie z wszystkim w zaleznosci od celu

Na pewno przed treningiem warto wziasc cos w stylu horse power ,shocka, dekastacka, shotguna itp.
Po treningu jesli jestes zwolnikiem universala bo ja np jestem to polecam
storm , torrent, carbo ale tak jak mowie wszystko w zaleznosci od celu musisz juz sobie dobrac

Zmieniony przez - POWERMANS w dniu 2007-10-12 12:40:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32
no oki. moim celem jest wieksza masa mam to nitro,krete+dekstroze i chcialbym aby ktos polecil mi jakas odzywke aby uzyskac maksymalny efekt.:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 432 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2666
skoro zadajesz takie pytanie to podejrzewam ze nie masz diety wiec albo o niej poczytaj i sie za nia wez albo metoda partyzancka jak chcesz masy to kup sobie jakis dobry gainer np ten:
https://sklep.sfd.pl/Pvl_Mutant_Mass-opis1544.html

po przeliczeniu nie wychodzi wcale tak drogo jak za prawie 7 kilo.


I pij z 3-4 porcje w ciagu dnia w tym jedna bezposrednio po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12567
Zakup troche niepotrzebny nie masz diety, zainwestuj w gainera j/w

Piepsze turków kocham Pruszków

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Protein 80

Następny temat

mdłosci po shock'u??

WHEY premium