SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ANAVAR (OXADROLONE) najlepszy pod każdym wzgledem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31
W rankingu wszystkich sterydów nabolicznych wygrywa anavar, wg naukowej prasy jest to najbezpieczniejszy i najmocnieszy steryd anaboliczny jaki kiedykolwiek stworzono, zostal on wycofany bo dawal za dobre efekty sportowcom, powoduje ogromne przyrosty sily i twardej masy miesniowej juz przy 10 mg dziennie, bez grama wody i tluszczu, zerowy wplyw na prostae, gino czy ine hormonozalezne cechy, niearomatyzuje i nieekonwertuje do DHT, niezaburza wytwarzania testosteronu, a jesli chodzi o watrobe to ju zkreatyna i witaminy sa bardziej toksyczne dla niej niz anavar, sa tylko 2 problemy, w Plsce nie mozna dostac go nawet na recepte a cena na czarnym rynku jest ogromna z czego 90% to podrobki, podono chorzy na HIV odzyskuja juzpo dawce 5 mg dziennie sile i mase miesni, naprawde szkoda ze najlepszy steryd zostal wycofany z obrotu i musimy siegac po inne bardziej toksyczn ei mniej skuteczne srodki, wg doniesien naukowcow mozna brac cale zycie anvar 5 mg dziennie bez skutków ubocznych.
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
hmmm no nie wiem nie zgodziłbym się do końca..
1

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31
tak a w czym sie nie zgadzasz uzasadnij prosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 55306
Wypełnij profil bo tak nikt ci nie pomoze
1

3 mechy bez treningow!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
ginomenowi i tak juz nikt/nic nie pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
Gino jest wszedzie codziennie pod innym nickiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31
bo jest nas wielu i bedzie jeszcze wiecej, rozmnazamy sie, armia ****i juz dostala link do tej strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Oxa jest rewelacja ale czy dostanmiesz w Polsce orygoinal -- i o to jest pytanie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Oxandrolone wszystko ładnie piękne, przyrosty takie jak mówisz, ale za***iście drogi, mało dostępny.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31
zartuje ja nie jestem gino hehe, wrocmy do tematu watku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31
ok teraz na powaznie, czy oxa jest dostepna w polsce w aptekach wogole?, bo jesli tak to moze udało by si ezalatwic, bo mam kumpla chorego na HIV, wiem ze bierze jakis leki ale nie oxe, wiec jesli udalo by sie go namowic zeby lekarz mu przepisal oxe tylko czy lekarz wie co to jest i czy dostanie w aptece? ile kosztuje w aptece? czy na wyniszczajace nowotwory tez oxe moga przepisac? bo z tego co wiem przegladalem najnowszy spis to ze sterydow w aptetece to sa to deca durabolin, omnadren 250, testosteron, andriol, proviron,nolwadex,arimidex,metanabol i na tym kobiec winstrolu nie ma napewno
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odnośnie zapodania deki

Następny temat

zastrzyk z winka

WHEY premium