SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ANAPOLON cykle dokumentalne

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49076

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 609 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3710
Gregor_ian Ci to pięknie ładnie rozpisał Możesz zastosować piramidkę tak jak podał albo 3 tabsy dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 822
taka rozpiske to i ja moge napisac z zwiedzy,szkoda ze nie napisal ktos kto to bral....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j/w
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 609 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3710
Sorry Marcin1024, jeśli nie usatysfakcjonowałem Cię swoją wypowiedzią.Napisałem tylko to co wiem, nie brałem antka.Starałem się pomóc, jeśli nie wyszło to trudno, ale myślę, że w naszym kraju jest "wolność słowa" i każdy ma prawo do własnej opini.To tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
wujek kazam nie bral ale poszperam na zagranicznych boardach i cos poszukam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 383 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 42990
nie polecam ale ogolnie straszny skok sily masa 5kg z czego 4 w dol przy 2 tabletkach wieczorami klopoty z odychaniem plus kolatanie serca zszedlem do 1,5 i bylo ok.

zycie jest zbyt krotkie zeby byc malym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chcieliscie konkretny przyklad to podalem 2. znam tych chopakow i takie osiagneli wyniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chcieliscie konkretny przyklad to podalem 2. znam tych chopakow i takie osiagneli wyniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Kura rozpisz swój cykl dokładnie napisz środki odblok spadki . Gregor 2 susty tygodniowo koleś dokładał ? Jak ze spadkami po cyklu dokładnie .
Kazam liczymy na ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taa mrowa 2 susty i to nie wiem czy nie e5d a nie raz na tdzien. pare kilo przytyl i pozniej pozlo w dol i sila i masa ale mowie bez odbloku gosc zrobil. w sumie to obaj na zero wyszli po cyklu .
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

-pierwszy cykl- -WINSTROL-

Następny temat

Gino ?

WHEY premium