SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ANAPOLON JESZCZE RAZ

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
moim zdaniem bez sensu jak coś ma być z tego cyklu za wyjątkiem chwilowej masy to trzeba ja czymś podtrzymać . Spuchniecie na chwile zdecydowanie mnie nie satysfakcjonuje zresztą szkoda zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 497 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7679
Ja teraz biore Anadrolic-50 z deca grecka. Po 2 tygodniach lykania 1 tabletki dziennie i strzalach deci co 5 dni przyszlo mi 3-4kg. Czuje sie caly czas nabity i strasznie twardy, mam bardzo duze trudnosci z robieniem strzalow bo nie moge sie wbic bo igly mi sie wyginaja i tepia a miesni nie napinam:( , niesamowita pompa po treningu. Jak czytam te posty to sie zastanawiam ile mi zostanie po tym cyklu a mam zamiar jeszcze 2 tygodnie lykac ten androlic a deczke jeszcze pare tygodni. Mam nadzieje ze deca jakos podtrzyma te kg o ile nie jest to jakas wy***a bo mam watpliwosci co do jej autentycznosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
DECA RACZEJ TEGO NIE PODTRZYMA.
jak juz to clen i kreatyna sa tu mile widziani
1

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
bardzo wątpie aby clen i kreatyna były w stanie zapobiec zejściu wody . Niechaj kolega zda relacje jakie efekty na koniec cyklu i jakie spadki . Ja planuje dopiero w zimie zatem jestem ciekaw . A jak myślicie jak łykać jedna tabletke wieczorem czy naprzykład pół rano pół wieczorem ? Jakie osłony stosujecie do tego ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
a ja myślę, że zejście wody moga poważnie ograniczyć.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czorny sog
Tez wlasnie zaobserwowalem takie zjawisko. A puchniecie czy choj wie co to mity. Przynajmniej przy takiej dawce. Niezapominajmy ze antek jest pochodna DHT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 497 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7679
Jak bede po cyklu zdam relacje. zastanawialem sie jaka dawke zastosowac anadrolicu bo gdzies tam czytalem na forum ze zanizone stezenie i minimum 3 tablety. ja biore jedna i nie ma takich kosmicznych przyrostow jak to opisuja i nie widze retencji wody nawet na twarzy nie spuchlem ale cos tam idzie. mam nadzieje ze bedzie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
A ja mam pytanko co do OXYTONE(oxymetholon)
Brał juz ktos ten produkt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1083 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7851
mam takie spostrzezenie , kolega mojego brata z podwórka .... chlopek ja nie wiem momentalnie napuvhł jak bania woda na buzi , normalnie gruby ja wiem moze ten stan rzeczy trwal z 4 miechy a poniej wrocil do normy tzn schudł jakies 17 kilo

z moich obliczen w gre wchodzil tylko Anapolonik bo raczej na mecie go tak chyba nie porobilo

każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 497 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7679
oma tez mogla zalac niezle jak nie mial wy***y
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nolvadex = tamoxifen

Następny temat

Badania

Wiecej