SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AMINOKWASY dla początkującego

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
Forum czytam już od dawna, a to ze zarejestrowałem sie teraz to wina tego ze nie pamietam mojego konta ktore założyłem z 2 lata temu. Ostatnio nie wchodziłem tutaj jakis czas. W łapy wpadł mi niedawno drążek i mam zamiar dokupic hantle. Chciałbym rozpocząć trening domatora. Mam teraz 18 lat, próby ćwiczeń zaczynałem już 2 lata temu. Niestety po paru tygodniach mięśnie mi wysiadały, zakwasy itd. dlatego postanowiłem zakupić aminokwasy tak aby nie zabrakło mi motywacji i wkoncu zebym sie przyłożył.

Słyszałem ze najlepsze jest połączenie aminokwasów z białkiem. Czy są juz takie aminokwasy które mają w sobie białko czy jednak trzeba kupywac te 2 odzywki oddzielnie ? Ktore aminokwasy polecacie ... Chodzi mi o szybką regeneracje i wiekszy przyrost miesni niz na sucho. Bo podobno zakwasy jest to podniszczenie włókien mięsnowych i temu miesne nie zawsze rosną na tyle ile naprawde przypakowalismy ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 301 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1285
A ja niezbyt rozumiem po co zaczynac brac odzywki wspomagające przyrosty wagi i miesni w takim wieku skoro organizm rozwija sie do 22 roku zycia. Nie mowie, zeby dopiero wtedy zaczynac, ale ty masz teraz 18 lat i niby cwiczysz, a popatrz na kolesi od Ciebie starszych którzy nie ćwiczą. Łape tak czy siak mają większą, bo są dojrzali. Nie ma co się zapatrywać na kolesi po dwadzieścia kilka lat, bo oni są dojrzali, mają więcej siły, pewnie bardziej ukształtowaną gospodarke hormonalną, a przedewszystkim stałe dochody pozwalające im na stałą suplementacje a ty co ??? Kupisz raz te białko, potem zacznie Ci brakowac kasy i znowu zaczniesz wracac do starej sylwetki.

Ja mam takiego wujka, ponad 30 lat, zaczynał w wieku 23 lat i wygląda za***iozka, a widziałem zdjecia z liceum na tej naszej klasie to normalny sucharek był. Wszystko to rozwija propaganda internetowa, a tak naprawde ja na twoim miejscu nastawiłbym sie na domatora. W tym wieku kiedy twoje miesnie się rozwijają samo podnoszenie sie na drązku da Ci bardzo wiele.

Wiele też zależy od starszych. Mieszkając sam masz swiety spokoj, a tak to tylko będą Ci truć łeb że niszczysz se zycie, zjedz kotleta itd. To tylko moje zdanie, ale ty jeszcze masz bardzo dużo czasu, w jeden rok możesz zmienić się nie do poznania, a skoro prawie nic nie ćwiczyłeś, to samym domatorem mozesz wiele zdziałać, bo na początku idzie najlepiej. Ale to tylko moje skromne zdanie..,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9810
Witam. Moim zdaniem kup carbo i pij po treningu. Białko zawiera aminokwasy możesz kupić samo bniałko i brać według braków w diecie ewentualnie około treningowo.

Tylko ciężka praca daje wyniki!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 914 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5938
w tym przypadku mogłyby być aminowkasy BCAA na lepszą regenerację po wysiłkową.
Te które sam brałem i mógłbym polecić to BCAA 5500 z Vitamin-shop i BCAA mega caps 1100.
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
marcintom1 niby tak, ale czy biorąc białko takze pozbęde sie zakwasów ?? Carbo drogie nie jest, dlatego zastanawiałem sie rowniez nad braniem aminokwasow + carbo.
Pozatym przeczytaj ...
https://www.sfd.pl/Białko_i_Aminokwasy_w_Sportach_Siłowych-t396444.html
Bardziej konkretne odzywki narazie nie wchodzą w gre. Moze kiedys jak zapisze sie na siłke, teraz chce poprostu zacząc, ale tym razem wkoncu sie przyłożyc a nie konczyc po 3 tygodniach i ledwo reke podniesc przez zakwasy.
PS:
Czy mozna brac to wraz z Venomem ?? W tej chwili jade na tym spalaczu i jeszcze zostało mi do października, a chciałbym zacząc we wrzesniu.

Co do diety to bedzie taka podstawowa prowizoryczna, wziąłem ją z artu Arnolda Schwarzeneggera. Oczywiscie najpierw wylicze ile ja potrzebuje, bo jedząc jak Arnoldzik pewnie bym wybuchł :D

Śniadanie 7:30

3 jaja; 30 gramów pasztetu wołowego, dwie grzanki z masłem, 2 szklanki mleka

Drugie śniadanie 10:00

Kanapka z mięsem, 1 jajko, 1 szklanka mleka

Obiad 12:30

Kanapka z mięsem, kanapka z serem, dwie szklanki mleka, owoc

Podwieczorek 15:00

Jajko, 3 plastry sera, 2 szklanki mleka

Kolacja 18:00

Ok. 30 gram wołowiny mielonej, pieczone ziemniaki z masłem, sałata, 2 szklanki mleka.

Skopiowana z tamtego artu, ale chce ją urozmaicic, pozatym nie zawsze napewno będe ją trzymał, od czasu do czasu trzeba zjesc normalny obiad. Pozdrawiam.

Zmieniony przez - lok09 w dniu 2008-08-24 11:25:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1161
Aminokwasy to jedna z pierwszych odzywek którą bierze sie od bardzo dawna i mądrze robisz ze nie bierzesz sie od razu za krete i inne. Na wszystko przyjdzie czas, a pewnie jeszcze dojrzewasz to miesnie same będą rosnąc. A szczegolnie ze zaczynasz to na poczatku bedzie dobrze rosnąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
Tylko ja mam pytanie. Czy to carbo tak samo tłusci jak Gainer ??? Bo teraz redukuje sadło i nie chce wracac znowu do brzucha. Pozdro.

I jeszcze jedno. Wiadomo ze nie bede mogl trzymac diety przez cały czas, dlatego chciałem ją od czasu do czasu uzupełnić odzywką aminokwasowo białkową. Dlatego pytałem czy juz są takie odzywki które zawierają w sobie i białko i aminkowasy

Zmieniony przez - lok09 w dniu 2008-08-24 11:31:11
...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9810

Tylko ciężka praca daje wyniki!!!

...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9810

Tylko ciężka praca daje wyniki!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
aminokwasy nie są dla początkującego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 159 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 825
Jak byłem w sklepie i pytałem co jest najlepsze dla początkującego to gosciu właśnie powiedział ze aminokwasy z białkiem, wiec nie rozumiem. Chyba lepiej niz walic od 1 treningu krete czy inne odzywki po kilkaset złotych.

Trzeba patrzec tez na białka, bo są białka od ktorych rosnie bruch. Nie pamietam tylko jakie, z laktozą bodajze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
gość nie ma pojęcia o suplementacji w takim razie, lub chciał Cię naciągnać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepsza kreatyna

Następny temat

Storm+Shock Therapy + białko ostrovi -dobry pomysł???

WHEY premium