SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALC+GREEN TEA??

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Czy to dobre polaczenie na spalenie tluszczu? Bo bralem termogeniki ale za duzo mnie koszstowaly zdrowia i wole cos Skutecznego, i zaraz zdrowego, czytalem ze ALC to wszechstronny suplement dobry w sumie na wszystko a Green Tea zawiera kofeine i wywoluje lekki efekt termogeniczny, a przedewszystkim niema tej cholernej efedryny i nie jest szkodliwe, i dlatego chce sie dowiedziec czy to dobre zestawienie, czy moze cos innego? A moze cos do tego jeszcze dorzucic ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Slawku a moglbys z punktu biochemi opisac jakie sa roznice pomiedzy dzialaniem polifenoli i efedryny :) ?

Dodam tylko, ze na mnie polifenole dzialaja swietnie i juz niewielka dawka spozyta przed snem wywoluje problemy z zasnieciem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
Nie bedzie napewno efektu jak po eca,ale napewno bedzie zdrowiej....sam bralem alc i odziwo robiac mase nie liczac na spalenie tluszczyku spadlo mi troche w pasie...dlatego polecam zawsze goraco alc dodajac green tea bedzie napewno dobrze...wiecej raczej niczego nie musisz juz dokupic.
Jezeli dieta i trening masz odpowiedni + aeroby to napewno beda efekty.

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Dobre

Ale jeszcze lepsze byłby połączenie L-karnityny z Green Tea
Acetyl L-karnityny ma owszem wszechstronne działanie ale na spalanie tłuszczu jest słabsze od czystej L-karnityny

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
dobre połączenie, ALC podziała bardzo dobrze w spalaniu tłuszczu, green tea zawiera polifenole -głownie duzą ilosc katechiny, pomoze w spalaniu tłuszczu, razem z kofeiną będzie silnym spalaczem, takze wyreguluje procesy życiowe, efekt będzie i ta kuracja będzie miala równiez działanie zdrowotne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem lepiej placzyc l karnityne z green tea albo alc z hmb.
Alc i hmb dziala na podobnych szlakach metabolicznych, a wybor zestawu jest zalezny od celow treningowych.


Green tea powoduje rozprzeganie fosforolatywnej oksydacji i uwalnianie komorek tluszczowych.
Podczas uwalniania kwasow tluszczowych wytwarzanych jest wiele rodnikow(w tym fosforanowych).
Karnityna wiaze te kwasy tluszczowe i rodniki fosforanowe, aby moc je spalic w mitochondriach. Takze przez wiazanie sie z rodnikami acetylowymi ogranicza powstawanie nowych kwasow tluszczowych.

Nalezy dodac takze, ze polifenole z green tea sa jednymi z najskuteczniejszych antyoksydantow, a naturalne mozliwosci przedluzania aktywnosci noradrenaliny nie kumuluje efektow ubocznych jak efedryna.


Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-02-15 15:44:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
Mcrayven ja bym nie radził HMB próbowac, jest stosunkowo drogie a nie na wszystkich działa jako spalacz tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja z hmb bylem zadowolony, wlasnie jesli chodzi o palenie tluszczu.

A idac tym tokiem rozumowania, to alc jest twoim zdaniem tanim i sprawdzonym suplementem na pozbywanie sie tluszczu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
Dobre polaczenie
choc sam osobiscie polecam zestaw: green tea + fat burner
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
Ja z hmb bylem zadowolony, wlasnie jesli chodzi o palenie tluszczu.
A JA NIE

A idac tym tokiem rozumowania, to alc jest twoim zdaniem tanim i sprawdzonym suplementem na pozbywanie sie tluszczu ?
TAK

Widzisz kazdy jest inny i na kazdego co innego dziala...jedna rada-trzeba po prostu sprawdzic na sobie...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18854
Bardzo bobre polaczenie ale ja i tak polecam Ci L-karnityne+ Green Tea!

Ten zestaw portafi dzialac cuda!

ANIMAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra Ziki, kazdy poleca to co jemu wydaje sie najskuteczniejsze.
Ja opieram swoje wnioski zazwyczaj na doswiadczeniu i probuje to podbudowac od strony teoretycznej.

Dla mnie zdecydowanie lepiej jest polaczyc karnityne z green tea niz z alc. A co do alc, to juz twoja opinia ;)


Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-02-15 19:06:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

da sie z tego skleić ZMA?

Następny temat

400M

Wiecej