SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AGREST z BMI 40,35

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 638 Wiek 13 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8377
na razie nie biegaj, spacer lepszy mozesz roznicowac tempo, teren, wczuwac sie w spinanie posladow :D mozliwosci jest masa, liczy sie inwencja :) pod kolanem boli to znaczy piszczel? czy cos w stawie kolanowym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1672
gaja1989 dziękuję:)

Bubumysz tak piszczel, na razie kolana w czasie marszu ok. Mnie bolą różne części ciała w stanie spoczynku( zgięte dłużej kolana):) Nie mam też pojęcia np. dlaczego jak siedzę i potem wstanę to np. bolą mnie ścięgna achillesa, muszę rozchodzić przez kilkanaście sekund się żeby było w miarę ok. Bo do tego , że jak wstaję z siedzenia muszę się powoli prostować to już się "przyzwyczaiłam". Jestem zdecydowanie za ciężka dla mojego układu kostnego, zobaczymy jak będzie za 10 kg:)
Dobrze że ostatnio biodro mi nie dokuczało , bo jakiś czas temu i z tym biodrem( prawym) miałam problem, lata lecą , waga za duża to się sypać zaczęłam:)

Podczas marszu brakuje mi tylko , żeby od pasa w górę coś ciało popracowało też, staram się machać rękoma, ale to niewielki wysiłek.




Zmieniony przez - Agrest w dniu 2013-07-28 13:06:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 638 Wiek 13 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8377
problemem moze byc takze podloze i buty, staraj sie w miare mozliwosci, spacerowac po ziemi, nie po asfalcie - piszczele mi tez czasem doskwieraja przy dluzszym spacerze po asfalcie w twardych butach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
Przepraszam za spam, ale mi pomogły buty, kupiłam specjalne do biegania, staraj się tez unikać asfaltów i chodników, lepiej po polnych drogach i szutrowych. Na pewno jak kg ubędzie będzie jeszcze łatwiej. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1672
U mnie ciężko będzie chodzić po czymś innym niż asfalt, beton albo chodnik, taki urok miejscowości niestety.
Z szafy wygrzebałam takie same buty jak te na zdjęciu, kilka lat temu kupione, ale praktycznie kilka razy noszone, czy tak wyglądać mogę buty do biegania:)?





Zmieniony przez - Agrest w dniu 2013-07-28 20:46:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Są takie modele butów specjalnie do biegania. Możesz znaleźć na stronie producenta opis i sprawdzić czy te takie są.
Dużo zależy od buta. Ja po drogach polnych mogę biegać choćby w trampkach i nie czuję bólu w stawach, niestety wystarczy 1km po asfalcie/chodniku w trampkach i zaczyna mnie coś boleć. Spróbuj w tych butach, jak będziesz odczuwała dyskomfort poszukasz profesjonalnych do biegania (o ile te takie nie są)

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1672
chyba trochę są właśnie znalazłam w którymś sklepie opis do nich,:

"Adidas duramo 4m lightweight running shoe for occasional runners. breathable mesh uppers. adiprene moulded sock. adiwear sole. Adidas Duramo 4m With Adiprene Moulded Sock"

no to w nich spróbuję.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Jeśli myślisz o bieganiu to poszukaj jeszcze stanika sportowego, albo jakiejś koszulki obciskającej na stanik (jeśli nie będą robić ci się od drutów obtarcia). Taka moja mała sugestia jeszcze

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1672
o nie ja o bieganiu to jeszcze pewnie przez 30 kg nie pomyślę nawet:) nigdy nie lubiłam biegać i jakoś nie wyrywam się prawdę mówiąc do tego. Będę raczej dążyła do tego by w marszu momentami podbiegać przez jakiś czas, no ale teraz to mi nie wychodzi jeszcze:)

No i jeszcze do ogarnięcia mam callanetics:) nagranie już mam, tylko nie mogę się zebrać do przećwiczenia tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyliczenia na low carb

Następny temat

DT Gavrila :)

WHEY premium