SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ADAM ADAMSKI - SPOTKANIE - SZCZECIN

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 157 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 285
Witam, zapraszam wszystkich na spotkanie do klubu przy Uniwersytecie Szczecińskim (ul. Cukrowa) z Mistrzem Polski Adamem Adamskim.
Spotkanie odbędzie się w klubie FitnessTeam24 (nowo powstały, wjazd jak do EUROCASH'u).
http://www.fitnessteam24.pl/
http://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Adamski - troszkę o samym Adamie.
Oczywiście spotkanie odbędzie się 15.06.2009 o godzinie 18.00. Pan Adam będzie demonstrował techniki i sposoby ćwiczeń, pomagał przy ułożeniu odpowiedniej diety, odpowiednich ćwiczeń.
Zapraszam wszystkich serdecznie na te spotkanie.
Jakbyście chcieli więcej informacji na ten temat, piszcie w temacie, postaram się w miarę na nie odpowiedzieć.
Kilka zdjęć ADAMA:

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 157 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 285
ZAPRASZAM SERDECZNIE KAŻDEGO SZCZECINIANINA NA TE NIESAMOWITE SPOTKANIE TRENINGOWE!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 69 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 368
fajnie ze firma sie tak rozwija!

mam nadzieje ze to bedzie tylko preludium do takich imprez u nas w firmie!:) osobiscie jestem fanem najszerszych Adamawiec nie ma opcji abym odmowil sobie obecnosci! pozdrawiam i zapraszam wszytskich!

lubie zagladac w cudze lodowki:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1037 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 65298
szkoda ze tak daleko odemnie
gość jest mistrzem

Na co mnie stać w swoim życiu osiągnę
A czy przed Bogiem zdążę tego naprawdę nie wiem
Niejeden mówił martw się sam za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Pewnie xmaniasx zapraszamy każdego na te spotkanie. Każdy Szczecinianin który ma coś wspólnego z siłownią i ciężarami powinien tu być!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1363 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13270
Na I fotce jakby miał większe giry i łapy to by przypominał Lee Priesta

Instruktor kulturystyki i fitness oraz trener osobisty

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Franco Bodypictures: galeria warta obejrzenia

Następny temat

Hristov Hristomir