SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ACTIVITA - Nowości

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 31382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
Nie rozumiem Was - patent jest patent, znak firmowy znakiem firmowym, nazwa jest nazwą i jeśli jakaś firma coś wymyśla to chyba logiczne, że nir pozwoli innym z tego korzystać.

@leyus - to są chyba nazwy chemiczne czy tam biologiczne - w każdym bądź razie chyba nikt nie ma do nich prawa wyłączności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bazz ja wiem co by sie przydalo
wiec nie kombinuj i zajmij sie treningiem
a nie organizacją w dziale
kiedy i co ma byc w temacie testow czy probek
to nie twoje zmartwienie


Co do reszty wypowiedzi
dajcie na wstrzymanie i czas Activicie na odpowiedz

niech firmy wyjasnia tu miedzy sobą i dla naszych oczu
a pozniej ewentualnie wasze coment

i bez balaganu w moim dziale bo sie wsciekne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czekac na Activite i bez pyskowek!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
dobra juz sie nieodzywam
a tak wogóle to psujecie opinie activicie
według mnie wypowiedzi takie powinny byc usuniete!!!

Zmieniony przez - Bazz78 w dniu 2006-04-03 19:59:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Olimp ma tu swoje interesy i muszą je chronic, nic dziwnego.Dzisiaj widziałem w sklepie TCm i oczy w słup postawiłęm powiem szczerze..

A co do produktów..jest super - bulka juz sobie zakupię bo smaokwo jest ok, a znajac smaki Activity nie będzie przesłodzony wiec bez kłopotu wejdzie..
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
juz wczesniej mi to w oczy wpadlo, ze stylizujecie wlasne opakowania na mrm, ale nic w tym zlego

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15145
Wtrące swoje trzy grosze - akurat mam kilka smaków Massive gainera Activity i resztki waniliowego i truskawkowego gainera MCT Olimp`u. Nic nie mam do Olimp`u, ba - mają parę naprawdę super produktów, ale to porównanie gainerów... Mct wanilia jakiś szary, słodki jak cholera, "zatykający" w większej porcji,ciężko mi po nim z półtorej godziny( po dużej porcji) a Massive - porcja 150 g ( bo często zastępuje posiłek) "wchodzi" lekko, zero problemów żołądkowych, brak uczucia ciężkości, itp. , jak w Gain faście - można zjeść 200 g na raz i zero kłopotów. Zamieniam (ze względu na cenę ) Gain fasty na Massive. No i smak - nie przesadnie słodki, smak rzeczywiście owocowy - to jest to. Po co się meczyć za swoje cięzko zarobione pieniądze, skoro można doładować kalorii do diety z przyjemnością. Niektóre poprzednie smaki Activity były wręcz tragiczne, ale teraz jest naprawdę - jak dla mnie - miła odmiana . To tyle. Nie jestem związany w żaden sposób z Activitą, nic nigdy od nich nie dostałem za free, tytułem wyjaśnienia...
A mct Olimpu~u idzie do plastikowego kontenera przed domem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
racja.. nie wiem co sie dziwicie

dobrze Olimp robi ze broni swojej nazwy..

a i druga sprawa do Activity..

czemu np na etykiecie ze smakiem Owocow lesnych jest banan ?...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
tez uwazam ze powinnien bronic nazwy skoro jest ona zastrzezona nic w tym dziwnego w sumie normalne dlatego nie wiem czemu niektorych to dziwi tyle ze tak jak pisal ziper nie powinno sie to dziac na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
NUTRIFARM, nie to miałem na myśli
po prostu przed chwilą była "wojna" 2 innych znanych firm o podobną sprawę dlatego "znowu"

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNA A CHOROBA

Następny temat

MASSCYCLE

WHEY premium