SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ACTIVITA Master Meal - darmowe testery

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Kiedy bedzie lista z osobami otrzymajacymi probki?

PzDr.

Zmieniony przez - góra-forte w dniu 2007-05-12 22:35:57

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
^^^

Osoby, które "załapią" się na promocję zostaną poinformowane o tym do końca przyszłego tygodnia. Otrzymają również informację o planowanym terminie wysyłki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
no to dziś pomidorowa ?? albo rosół

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5530
ktos juz dostal ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 507 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8985
nie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 193 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7284
pablo1988, wysyłka będzie po ogłoszeniu "wybrańców"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
daje tlko info

dzisiaj rozsylaja maile kto sie zalapal
pozdro

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Uff... przebrnąłem przez ten stos mejli

"Zwycięzcy" dostali mejla z potwierdzeniem, pozostałych serdecznie zapraszam na następne promocje.

Kilka uwag (pisałem o tym w 1 poście, acz naród nasz głuchy od pokoleń ):

- nie ma Master Meala o smaku waniliowym (ciekawe jak wanilia komponowała by się z białkiem drobiowym),
- przesłanie formułki o zgodzie na przetwarzanie danych jest konieczne, jak ktoś nie prześle, muszę sprawdzić, czy przesyłał wcześniej, jeśli nie - nie mogę wysłać. Bierzcie przykład z Ojdana - w jednym mejlu zgodził się dwukrotnie,
- ponieważ promocja jest dla użytkowników forum, zgłoszenia z prywatnych adresów e-mail nie są brane pod uwagę,
- imię i nazwisko to za mało do wysłania przesyłki .

Smacznego

Zmieniony przez - ACTIVITA w dniu 2007-05-17 10:09:19

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Dostałem powiadomke, dzieki

skosztujemy zupke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
też dostałem

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak to jesc ??

Następny temat

Odżywki, odchudzanie, mięśnie

WHEY premium