SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ABS ll

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5313
Czy ABS lvl 2 jest skuteczny ?:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 590 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3901
to zależy czy zależy Ci na masie, sile czy rzeźbie brzucha.
na jednych działa bardziej, na innych mniej.
spróbuj, jak nie będzie efektów to zastosujesz zwykłe ćwiczenia.
pamiętaj jednak, że wygląd brzucha zależy przede wszystkim od diety ;)

Stop talking! Just train!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja robiłam level 1 i level 2, pozniej juz nawet doszlam do 3, bo 2giego już nie czułam i powiem ci, że A6W kładzie te ćwiczenia na łopatki. w ogóle nie mają podjazdu:P Tak dla rozruszania z rana, to i owszem i to wszystko. Tak jak Eather napisał, głownie swoje robi dieta, ale jak chcesz fat palić to A6W pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5313
Od palenia fatu mam aeroby : ) A a6w nie będe probowac gdyż nie chce sobie popsuc kręgosłupa :) I czytałem wiele złych opini na temat tego treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cooo? kregoslup popsuc? kręgosłup to taki element Twojego ciała, który trzyma wszystko i jeszcze więcej niż ci sie wydaje. Musiałbyś potężnie się gimnastykować, żeby załatwić sobie rusztowanie...cała 6 zrobiłąm swojego czasu i kregosłup jeżeli coś to tylko wzmocnił mi się. Napewno słyszałeś od osób, które po 10tym dniu już odpuściły temat bo za cięzko im było z zakwasami wytrzymać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5313
Na razie zaczne ABS ll :) zobaczymy jak będzie :) potem zaczne A6W :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Szóstka na negatywną opinię również wśród osób, które mają pojęcie na temat treningu, opinia tych od 10 dni za bardzo wartościowa to nie jest.
Krótko, bo to wałkowane milion razy - brak regeneracji, za dużo powtórzeń/ćwiczeń, za szybki progres, nie uwzględnienie ćwiczenia prostowników i przez to ryzyko dla kręgosłupa.

I tak, ja też kiedyś zrobiłem całą

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2012-05-08 20:12:23

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5313
Co dwa dni a6w mozna robic? czy trzeba codziennie:)?
Co z regeneracją mięsni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Można robić co dwa, ale to nie zmieni faktu że ten plan to zwykły gniot z nieźle zrobionym wianuszkiem marketingu. Są o wiele skuteczniejsze i bezpieczniejsze metody na dobry (tak, wiem, to pojęcie względne) brzuch

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2012-05-08 21:33:00

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla mnie to dobry trening na brzuch , ale ja dodaje tam jeszcze swoje cwiczenia uruchamiajace inne partie miesni, szczegolnie częsci ledzwiowej. jak raz zrobisz calą, to żyłka ci nie pęknie:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
A jak dla mnie niedobry. Przy FBW dorzucić dwa ćwiczenia, np spięcia i unoszenia kolan na koniec treningu, i wszystko. Brzuch dużo pracuje przy innych ćwiczeniach jak siady i mc, o ile oczywiście ma się je w planie

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2012-05-08 21:58:56

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początkujący

Następny temat

Jaki trening ?

Wiecej