SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AAKG z allnutution FAKE ????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 110 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1364
witam kupiłem sobie , dwie zgrzewki tego oto suplementu .

spoko działanie i tu nagle dzisiaj otwieram szota 80 ml i na raz go wypijam po czym czuje taki smród ze masakra , przełknełem to wacham te buteleczke a w niej smród jak z trupa ...

dziwne bo brałem z całej zgrzewki i tamte pozostałe były ok ..

mam nadzieje ze nic mi nie bedzie bo tak tego nie zostawie , ale jak to sie mogło stać ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7061 Napisanych postów 76902 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 643313
A co miałoby Ci być ? Jedynie sraki możesz dostać . Zapewne gdzieś powietrze się dostało . Może wynika produkcji , transportu , przechowywania itp . Może gdzieś przypadkowo otworzyłeś i sobie w kiepskich warunkach leżało i uległo zepsuciu .

dziwne bo brałem z całej zgrzewki i tamte pozostałe były ok .. „

Wiec miałeś pecha .
Następnym razem kup sobie w prochu
https://www.sfd.pl/sklep/SFD_NUTRITION_AAKG-opis27441.html?device=m&gclid=Cj0KCQjwpLfzBRCRARIsAh**6qWi8-nlXoZH98AtziPguV7xXkCIJ3FWmYqwS59KIzxCxfznfJh1lFMaAkWJEALw_wcB 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 6844 Napisanych postów 44930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 356975
Dokładnie, może gdzieś zakrętka puściła i stąd taki efekt.
Jak Cię nie przeczyściło, to już nic Ci nie będzie.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 110 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1364
troche mnie uspokoiliscie ,nie czuje sie zle :) ale co mnie smieszy po wypiciu i powachaniu odrazu miałem mysl o tej akcji co była z ta woda gazowana jakis czas temu . Tak jak pisaliscie pewnie cos sie uszkodziło powiedzmy w transporcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 6844 Napisanych postów 44930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 356975
Zdarza się. Kiedyś kupiłem w sklepie Skyr do picia i też zakrętka była poluzowana. Takie rzeczy się zdarzają.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4076 Napisanych postów 64576 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 686517
Osobiście nie spotkałem się z tym, aby shoty, np. aakg ulegały zepsuciu. Sprzedawanych jest ich bardzo dużo i żaden klient nigdy nie zgłaszał tego typu problemów. Jedyne z czym się spotkałem (może dwukrotnie), to pusty shot z oryginalnym zabezpieczeniem.

Myślę, że produkt ten, jak każdy inny może się zepsuć, nawet przed końcem daty przydatności do spożycia. Dotyczy to wszystkich produktów. Ryzyko takie zawsze istnieje. Nie ma jednak w tym przypadku powodów do obaw. Jedyne co może się stać to rozwolnienie, czy niewielkie problemy trawienne.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 67 Wiek 34 lat Na forum 22 dni Przeczytanych tematów 996
reklamacje zglos do sklepu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy gainer może się przeterminować? I czy RIVALUS jest ok?

FuckBaton