SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AAKG Extreme + HMB - OLIMP jak brac ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 51
Zakupilem AAKG i HMB z olimpu w kapsulkach zastanawiam sie czy to dobre polaczenie ?? i interesuje mnie dawkowanie tych produktow, na opakowaniu AAKG napisane jest 1 przed i 1 po treningu i przed snem ja biore od 4 dni 2 kap. przed i 1 po treningu AAKG i HMB. Co o tym myslicie ? dobre polaczenie i dawkowanie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6839
zalezy co chcesz osiagnac ?i w jakim celu stsoujesz te suplementy.I dlaczego kupiłes własnie te suplemty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 51
O AAKG slyszalem same dobre opinie wiec kupilem a HMB do tego polecil mi sprzedawca ... najbardzie interesuje mnie wyrzezbienie miesni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6839
jezeli osiagnac rzezbe najwazniejsza jest dieta,aeroby,trening suple,hmb zgodze sie przyda sie na rzezbie jest dobrym antykataboliiem i korzysta z tłuszczu zapasowego.Powinienes tez kupic bcaa.Jak tam dietka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 51
Wiesz nie mam konkretnie sprecyzowanej diety ... starma sie jesc regularnie wiekszosc bialek np mieso w kurczaka lub indyka itp... AAKG po to zeby oczywiscie tez powiekszyc miesnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 473
yyyyy o AAKG nie slyszalem ,zeby jakos znacznie powiekszalo miesien, tzn jesli chodzi Ci o cm w lapie to moze cos bedzie z 1cm ale to tylko przez czas pompy:) pozdro BCAA i jakies bialko dobre na rzezbe polecam;]

HARD WORKING...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
hmb 3-4 x dziennie po około 1g. w okresach najwiekszego zagrożenia katabolizmem

aakg natomiast 3-5g. przed treningiem, można też w ciągu dnia 2-3 dodatkowe dawki po 1-2g. kazda.

a odżywianie staraj się poprawić jak to tylko możliwe- nie mowimy tu o tym aby bylo to co do klaorii- ale probuj to rozpoznać i ogarnąć;

https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ARGININA

Następny temat

oxyelite pro? mega spalacz?

WHEY premium