SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AAKG CZY BATA ALANINA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1925
Mam problem co dać do BCAA i cm3- Beta Alanine czy AAKG. Po czym będą lepsze efekty slyszalem ze od BA lepiej sie kreatyna przyswaja, ale chce sie upewnić co lepsze żeby nie wywalic kasy w bloto.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 5813 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 60511
od BA nie przyswaja się lepiej kreatyna.. ale działając synergicznie dają o wiele lepsze efekty.. a czego oczekujesz??

AAKG da Ci lepszą pomopę/komfort treningu

BA przełoży się na lepsze efekty - jednak nie doraźnie

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1925
ogólnie oczekuje wzrostu beztluszczowej masy mięsniowej. czyli BA pozwili mi szybciej zbudowac miesnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
to nie takie proste jak piszesz.. ale generalnie można tak podsumować

http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
dietka jest, takze powinno byc zaj**iscie ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
proponuje bete w prochu.. IMO wygodniejsza hehe no i ekonomiczniejsza ;)

------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32554
jak dla mnie ciekawszą opcją jest polączenie BA z kreatyną, AAKG to tylko dodatek przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
dobra. dzieki chlopaki ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a jeszcze taki małe pytanie storma chce polaczyc z shockiem no standart, tylko ze to ma dosc mocne p******niecie i czy mi nie zaszkodzi ? ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Wiek 105 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3902
Co ma mocne p******nięcie? Shock czy storm? Bo jeśli tak to żadno z nich jakoś mocno nie kopie. Jako chyba 3 cykl wziąłem sobie taki zestawik. Porcja storma i shocka przed treningiem i było ok. Nawet czasami 2 poleciały, bo nie jest to strasznie mocny pre workout. Beta-alaninę sobie możesz wrzucić też spokojnie do tego i nic się nie stanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no tak planowałem wlasnie. ; ) bete bede jechal przez 2,5/3 miechy. shock i storm idzie dopiero na 2 cykl ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki stack kreatynowy wybrać i co do tego??

Następny temat

Białko wpi/wpc

Fruzelina