SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AAKG + Tauryna

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
I nie ma sensu caly czas jechac na kreatynie

wg mnie jest sens stosowania kretyny przez caly okres (poza nieliczymi wyjatkami) zabawy z silownia :D

a i cena nie zniecheca :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
moim zdaniem warto szanować zdrowie i ograniczać chemię.

Biniek a czy inne organy poza mięśniami szkieletowymi nie są podatne na kreatynę?

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
nie idzie.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...no przeciez biore to wiem co pisze

jak juz tak żle bedzie- a pompa będzie konieczna to wszystkie 5 kaps naraz- wiecej chyba nie trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
moim zdaniem warto szanować zdrowie i ograniczać chemię.

eee
mieso tez odstawiasz ?

Biniek a czy inne organy poza mięśniami szkieletowymi nie są podatne na kreatynę?

podejrzewam ze owszem
- chocby w sprzezeniu zwrotnym
ale podobnie jak z miesem

jesli nie przesadzasz z iloscia nie widze (podobnie jak i badania) przeszkod w dluuugieeej supelementacji

oczywiscie ze jak ktos nie cwiczy np przez miesiac to warto odstawic - ale glownie na zasadzie nie wykorzystuje narzedzia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
o czym mowicie 3g ??

AAKG czy kreatyna ?
jesli AAKG to warto pamietac ze suplementacja nia o ile kojarze wykazuje efekt zuzycia czasowego - przestajemy odczuwac te same dawki - ale jest to suplement (stosowoany w duzych dawkach) dosc nowy wiec warto obserwowac :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
" eee
mieso tez odstawiasz ? '


jaja sobie robisz?

nie widzisz różnicy między chemią a jedzeniem?

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dalekim od tego

miesien nie wie skad ma kreatyne

widzi

mam/nie mam/mam malo/mam dosc

poki masz czysta kreatyne np monohydrat (preferowana przeze mnie forma od 'zawsze') nie widze zwiazku miedzy jednym a drugim ... (mowa o zrodlach bez obcych zanieczyszczen)

a i wieloletnie badania nie wykazuja zadnego zlego wplywu na zdrowie,
i na tym bazuje swoja opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie widzisz różnicy między chemią a jedzeniem?

a i tego pytania nie rozumiem

czy podobnie (majac na mysli potrzebne bialko i tylko to) mam rozbijac ser bialy od mieszanki kazeiny z serwatka ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy kreatyna ma wpływ na trądzik?

Następny temat

Apoptoza miofibryli?

Wiecej