SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A6W a trening na masę

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 214
Rozpocząłem A6W ponad 3 tygodnie temu do końca zostały mi nie całe 3 tygodnie jednak nie widzę żadnych wizualnych zmian . Czuje i wiem że mięśnie brzucha są twardsze i bardziej wyrzeźbione ale znajdują się pod niewielką warstwą tłuszczu . Teraz moje pytanie brzmi czy jest sens kontynuować A6W będąc jednocześnie w trakcie FBW nastawionego na masę ? Jem więcej biorę białko i carbo więc raczej o diecie redukcyjnej nie ma mowy a co za tym idzie tłuszczu się nie pozbędę a wręcz chcę nabrać masy i przytyć z 8kg by osiągnąć wagę 80kg .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5527
w takim razie ja proponuje diete z nadwyzka kaloryczna +500-700kcal , bialko carbo jesli braki w diecie..
a6w odstaw , nie ma sensu... trzeba to zrobic inaczej bo a6w jest dla ludzi z lekkim kaloryferkiem tzn zeby "oszlifowac juz piekny diament " jesli nie masz lekko widocznego kaloryferka (ale przy pelnej napince) to musisz robic aeroby po kazdym treningu silowym....

co wiecej , ja cwiczyl bym po kazdym treningu FBW brzuch w 6-9 seriach . przerwy 30-90 sekund , i potem aeroby .. np rowerek , skakanka , lekki bieg np 15-20 min - masa ci nie spadnie , tak samo pojdzie w gore tylko mniej ale lepszej jakosci a przeciez o to chodzi , prawda ? tak robia nawet kulturysci , bo nie sztuka jest sie "zalac "

pozdro i niech CZYSTA masa bedzie z toba !

Jeśli podoba Ci się moja wypowiedź, kliknij w prawy dolny róg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 214
Stosuje dietę ale bez nadwyżki znaczy się nie wiem dokładnie ile spożywam bo nie prowadzę już dziennika z racji tego że mam szkołę i niektóre posiłki z diety zastąpiłem białkiem 2x dziennie bo po prostu inaczej się nie dało . Będzie wolne to się zabiorę za michę ale na oko z 3,5 tyś kalorii na dzień zjadam . Kaloryfer był i się schował ale nie jest on priorytetem w moim treningu wiec się specjalnie nad tym nie rozwodzę tak tylko kiedyś o wiele lepiej ta szóstka na mnie działała i się trochę zdziwiłem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5527
stosuj diete +/- 1-1,5 tluszczy na 1 kg masy ciala , 2 g bialka na 1 kg m c , 4-5 g wegli na 1 k m c oczywiscie to nie beda nigdy dokladne wartosci..

rob tak jak mowie , lekkie aeroby tylko po treningu i sie pokaze kratka i tluszcz bedzie lecial z calego ciala, a miesnie wywali

Jeśli podoba Ci się moja wypowiedź, kliknij w prawy dolny róg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 214
Hmm ogólnie trenuję kolarstwo amatorsko ale teraz długo nie jeździłem skakanka bynajmniej na siłowni odpada bieganie chwilowo też . Czy 60 min intensywnej jazdy rowerem w dni bez treningu poskutkuje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5527
hm... jesli juz tak sie upierasz , to np 20-30 min lekkiej jazdy na rowerze bezposrednio po silowni , lub na czczo po przebudzeniu ...

ale jesli na czczo to nie tak dokladnie, lepiej wypic odzywke bialkowa odczekac 30 min i dopiero wsiasc na rower, a po jezdzie zjesc polnowartosciowe sniadanie

takze sa dwie drogi , dwie tak samo skuteczne.. ja wole ta pierwsza, czyli po treningi robic aeroby ale tylko dlatego ze po prostu bardziej mi to pasuje i wtedy mam czas..

jedna i druga polecam ! tylko nie zapomnij trzymac diety , odplaci sie

Jeśli podoba Ci się moja wypowiedź, kliknij w prawy dolny róg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 214
Na siłownie dojeżdżam rowerem zajmuje mi to jakieś 10min w jedną stronę a nie lubię jeździć z plecakiem ;p Spokojna jazda też do mnie nie pasuję bo preferuje szybką sprinterską , w godzinę jestem w stanie zrobić z 35 km więc chyba tak jak sugerujesz bezpośrednio po treningu usiądę sobie na rowerek mechaniczny i pobawię się te 30minut dłużej . Szkoda mi trochę tych 25 dni A6W ale cóż bywa . Dzięki za pomoc sog leci jako skromna namiastka wdzięczności :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5527
nie ma za co , rosnij zdrowo !

i jezdzij na rowerze jesli to kochasz, sport to zdrowie !

Jeśli podoba Ci się moja wypowiedź, kliknij w prawy dolny róg.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ABS-ćwiczenie

Następny temat

Trening klatki piersiowej

WHEY premium