SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A6W - pytanie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanko, mianowicie: czy po zakończeniu całego treningu "Aerobicznej 6 Weidera" (42 dni) mam dalej kontynuować trening od początku ??? czy może po 1 razie stosowania A6W wystarczą tradycyjne brzuszki...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6354
To juz zalezy od ciebie. Jak chcesz to robisz znowu A6W a jak nie to nie.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem, że zależy ode mnie ale chodzi mi żeby nie stracić uzyskanego "sześciopaku" tylko go podtrzymać i troche ulepszyć...

tylko dziwi mnie czy kończąc 1 raz A6W w 42 dniu wykonując 3 serie po 25 powt. w każdej, kontynuując A6W zaczynać znowu od 1 serii i 6 powtórzeń czy dokładać powtórzenia do ostatniego dnia ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 621 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8580
zeby to podtrzymac rob codziennie cwiczenia z bodajze 23 dnia. pozatym do tego moozesz sobie dolozyc jeszcze jakies wznosy nog, brzuszki z obciazeniem itp. a jak tam efekty po a6w ? dobre?moze wstaw foty bo jestem ciekaw. ja osobiscie dotrwalem do 12 dnia a pozniej juz jakos nudne to bylo. ale efekty u mnie byly.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6354
No ja tez fotki z checia zobacze bo moim zdaniem lepsze sa zwykle brzuszki niz A6W i mi sie ten trening nie podoba i chcialbym zobaczyc jakie po nim efekty.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojojoj z fotkami to bedzie kłopot mały... bo telefon mam w servisie, bo sie coś ******lił a cyfrówką nie dysponuję... ale jak tylko bedą to wtawie... cierpliwości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6354
Oki nie ma problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 621 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8580
zwykle brzuszki ? oszalales? szkoda kregoslupa tylko ;p juz lepiej podciaganie nog albo brzuszki z obciazeniem. a6w daje dobre efekty tylko trzeba umiec go dobrze wykonywac, dolozyc najelpiej aeroby i ograniczyc wegle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6354
To tylko moje zdanie i nie musisz sie z nim zgadzac. Ja uwazam ze brzuszki o wiele wiecej dadza a A6W daje w dupe owszem ale dopiero pod koniec jak juz sie robi konkretne ilosci powtorzen a tak to tylko machanie bez sensu ale moze tylko dla mnie.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba macie racje oboje po trochu... brzuszki strasznie obciążają kręgosłup - oczywiście przy końskiej dawce wznosów

ja próbując A6W widze efekty: z brzuszka z małą warstwą tłuszczu dorobiłem się zarysowanego sześciopaku... a brzuszki kiedyś próbowałem jakieś 250-300/dziennie przez tydzień i mi sie znudziło...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 999
możesz po A6W zrobić sobie przerwę i sprobować ABS2 żeby przybrać trochę na masie mięśni brzucha :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem! prawa ręka!

Następny temat

ćwiczenia pomocy

WHEY premium