SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A6W + dieta

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27
Witam bardzo serdecznie
Mój wzrost to 180 , a waga 69kg i mam pytanie jaka dieta aby mieć kaloryfer z 6 Weidera ? Ćwiczę już 24 dzień widzę efekty ale chciałbym je wzmocnić:
Dzięki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2373 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23963
A6w to gówniany plan, ale jak chcesz to rób go dalej.
Dieta dział "odżywianie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27
Moge do A6W coś jeszcze dołożyć tylko co da dobry efekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 468
lakerr'owi chodziło o to ze a6w jest bezużyteczny tak naprawdę i dużo tu ludzi o tym pisało ogólnie to niszczenie mięśni brzucha. zacznij robić abs II i bieganie. co do diety jak już pisał lakerr

Co cie nie zabije...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html 

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27
No ale ja ćwiczę w domu i nie posiadam drążka a jeśli się nie mylę to do ABS II jest on potrzebny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 468
wypełnij ankietę to ktoś ci na pewno pomoże. a kupno drążka to dobra inwestycja:)

Co cie nie zabije...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1004
Polecam trening Kurta Brungardta zamieszczony w jego książce ABS czyli mięśnie brzucha. W moim przypadku bardzo się przydał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ektoformik - dieta na mase

Następny temat

wzrost

WHEY premium