SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A6W + Dieta (tylko jaka)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2453

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 95
Witam
Mam 16 lat waże 75 kg i Mierze 181 cm.
Zacząłem robić A6W (już wcześniej robiłem sobie brzuszki)
I chciałem z góry zapytać czy mi to coś da ?
Brzuch mam (wydaje mi się) średni , ale jednak tłuszczu jeszcze troche jest.
Nie wiem co zrobić może jakaś dieta ??
Co do ruchu to trenuje piłkę ręczną i chce zacząć trenować sztuki walki.
Więc wydaje mi sie że do ruchu to nic nie ma i że przyda mi się jakaś dieta. Chciałbym zrobić sobie kaloryfer ( Mięśnie Brzucha) .
Uda mi sie to z takim brzuchem (patrz na zdjęcie) ???

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
A zacząłeś A6W w celu ? Zniszczenie kręgosłupa + przetrenowanie mięśni brzucha przy tym pseudo programie to kwestia czasu, daruj sobie. Zacznij ćwiczyć całe ciało. Co do odżywiania, trzymaj się podstawowych zasad które znajdziesz w dziale Odżywianie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 95
Słyszałem że działa A6W . Żeby trenować całe ciało nie mam warunków gdyż nie mam zbytniego dostępu do siłowni a i drążka w domu brak ;//
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
A6W to mit, program na zniszczenie kręgosłupa i osłabienie mięśni brzucha, który jest rozpowszechniony w internecie i nie da się go niestety wyplenić. Poszukaj w google "Trening core stabilności ogólnej", znajdziesz tam dobre cwiczenia na brzuch i nie tylko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 95
Widzisz ale to jest tak że puki nie przetestujesz tego na własnej skórze to sie nie przekonasz i tu leży problem.. Zależy mi na jakiejś diecie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2122
Ja testowałem i powiem Ci, że to nieefektywne, kontuzjogenne dziadostwo. Dużo lepszy jest już ABS II: https://www.sfd.pl/Legendarny_ABS_II-t180570.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Testuj tylko potem się nie zdziw, że zamiast 'testować' ćwiczenia będziesz chodził po ortopedach. Co do diety - dział Odżywianie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

porady godzin do ćwiczeń

Następny temat

Plan do korekt

WHEY premium