SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A:B :-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 459
prosze o weryfikacje planu.
jest to cos na wzor Wodyna FBW 15:10:5, z tym, ze nie bedzie 3-4 serii rozgrzewkowych, a 2 maaalym ciezarem, zeby tylko sie rozgrzac, a nie za bardzo pobudzic miesnie, a 3-4 serie glowne

bede cwiczyl 3 razy w tygodniu, pierwszego dnia 15 powtorzen, drugiego 10, trzeciego 5 .. i tak w kolko, przez 8 tygodni, pozniej tydzien przerwy i lekka zmiana planu.

dodam tez ze wstydem, ze nie dam rady za bardzo sie podciagac, dlatego dalem bonusowe cwiczenie - zwisy na drazku, po jakies 40 sekund.

plan moze troche przeladowany, ale b.szybko sie regeneruje


celem treningu jest masa i sila (mozliwe, zeby sila przyszla po takim planie?)

A:
Barki:
Wyciskanie sztangi zza głowy 4s
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 4s
Wypychanie ciężaru na maszynie 4s
Plecy:
Wiosłowanie sztangą 4s
Ściąganie drążka wyciągu górnego do karku 4s
Zwisy na drążku 4s
Wznosy tułowia z opadu 4s
Triceps:
Wyciskanie francuskie sztangi leżąc 3s
Pompki w podporze tyłem 4s

B:
Klatka:
Wyciskanie sztangi na ławce poziomej leżąc 4s
Wyciskanie sztangi na skosie 4s
Biceps:
Uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem 3s
Uginanie ramion ze sztangielką w podporze o kolano 3s
Nogi:
Przysiady 4s
Prostowanie nóg w siadzie 4s
Wspięcia stojąc 4s
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
I jak: A-W-B-W-A.... a potem B-W-A-W-B ??
Przecież taką metodę A-B stosuje się na 4 razy w tygodniu o ile mi wiadomo.
Pozatym:

dodam tez ze wstydem, ze nie dam rady za bardzo sie podciagac, dlatego dalem bonusowe cwiczenie - zwisy na drazku, po jakies 40 sekund.

plan moze troche przeladowany, ale b.szybko sie regeneruje


Kolejny d****im młodych zaczynających na siłowni. TO ŻE SIĘ NIE PODCIAGASZ TO NIE ZNACZY, ŻE MASZ TEGO NIE ĆWICZYĆ !! Jak niebędziesz się podciągać to i za 5lat się nie podciągniesz. Pomagaj sobie krzesłem, ktoś niech Ci pomaga, opuszczaj się tylko. Mój kolega podciągał się niecały 1 raz. Cwiczył ze mną i po 1miesiący robił 2, prawie 3 samemu.
Nie ma czegoś takiego jak b.szybko się regerujesz - Ty tak, ja też po siłce zjem moge iśc spac i za 8godzin ćwiczyć, ale to chodzio TWOJE MIĘŚNIE.
..
/pozdro

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 459
https://www.sfd.pl/temat304295/ tu jest ten trening Wodyna, ktory ja zaczynam od wtorku.

cwiczy sie 3 razy w tygodniu


co do podciagania to bede probowal, ale do planu tego nie wpisalem, bo przeciez i tak sie nie podciagne poprobuje, najwyzej bede sie tylko spuszczal i odbijal od ziemi.. az sie w koncu uda.


jak myslicie ten plan da bardziej sile, czy mase? bo Thiago cwiczyl podobnym i sila mu piekielnie skoczyla. jak jest wasze zdanie?

Zmieniony przez - fast lopez w dniu 2007-02-25 19:27:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2520
Spoko tylko ćwicz tak jak napisał MoonBlade że A-W-B-W-A-W-B-W-A-W-B-W itd
Może być fajna zabawa. Z tym że nie jedź tym treningiem strasznie długo 5-6 tygodni max, nie dłużej. Chyba że wcześniej poczujesz przetrenowanie. A zamiast wisieć na drążku to próbuj się podciągać. Ja z racji dużej wagi też się nie moge podciągnąć i cały czas ćwicze z krzeslem i widze powoli efekty. Zaczyna się już udawać. Robiłem podobny trening co ty kiedyś tylko że ćwiczyłem ABAB i 3 dni przerwy i znowu ABAB 3dni przerwy. Dobrze mi się tak ćwiczyło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 459
dzieki,

dokladniej to bede cwiczyl tak:

poniedzialek
wolne
wtorek
A
sroda
wolne
czwartek
B
piatek
A


poniedzialek
wolne
wtorek
B
sroda
wolne
czwartek
A
piatek
B


weekendy wolne.
tylko w te dni, co napisalem mam czas na silke

bede cwiczyl max 8 tygodni tym treningiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem podczas rozciągania do szpagatu poprzecznego.

Następny temat

chwyt

Wiecej