SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

9-cio miesięczna przygoda.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 961
Witam. Na poczatku chciałem zaznaczyć ze nie wklejam zdjęć poto zeby zostać pożartym przez opinie ludzi, tylko chciałem się przywitać i zaprezentować. Jako że jestem tutaj nowy. Treningi zacząłem od końca kwietnia zeszłego roku(09) z 2 miesięczną przerwą w wakacje(wyjazdy, melanże sami wiecie) az do teraz.

Wiek: 18lat teraz/wcześniej
Waga: 73,5 Kg / 69kg
Wzrost: 180cm / -//-
Klatka: 109 cm / 95cm
Biceps: 37 cm / 34cm
Przedramię: 33cm / 29cm

z nogami to u mnie inna bajka. W sporcie który uprawiam wazna jest dobra koordynacja ruchowa i zwinność, nogi mam dosyć silne od biegania, wspinania itp.

proszę chwile poczekać dodam kilka zdjęć.
pozdrawiam Sobota.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 961


przed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 961


Teraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 961


takie światło dziwne ale co tam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 276 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1280
Kurde mi sie podoba jak na 9 miesiecy. Jakas dieta, suple były ??? I cwiczysz split czy FBW ???

edit///

tzn nog nie cwiczysz siłowo ta ?

Zmieniony przez - aksel90 w dniu 2010-01-30 22:32:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 426 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21823
Nogi nogi ... Piszesz , że masz silne. W kulturystyce siłą to drugorzędne znaczenie. Zacznij je ćwiczyć , bo kiedyś Ci się to da we znaki. Co do przemiany to ładnie.

PS. Dość dużą łąpe miałeś jak zaczynałeś . większość ma <30 :D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2132 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27518
Bieganie i wspinanie nóg Ci nie zbuduje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 961
może i nie zbuduje, ale gdy nogi są masywniejsze spada ruchowość, szybkość biegania. Dla kazdego coś innego prawda ? kazdy ma inne priorytety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 961


kolejne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 961
diety nie miałem jako takiej. To co mama daje + coś jeszcze.
z supli to dostałem od kumpli na 18nastke nitro 2, zjadłem ale mogłem z tym poczekać. Nie ćwiczyłem FBW tylko normalny plan(nie wiem jak fachowo nazwać)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 734 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17141
Całkiem ładnie jak na 9 miesiecy ale masuj dalej.SOG na zachente

Kto nie probuje,nic nie osiaga. Kto dazy do celu, osiaga wszystko...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do oceny 2 lata

Wiecej