SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

70+kg masa po redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5617
Witajcie, mam teraz 70kg przy wzroście 192. Sytuacja jest taka, że 1,5 roku temu zrobiłem sobie taką masówkę zdrową ale nie bardzo liczyłem ile masła i orzeszków jadłem więc kalorii było znacznie za dużo, w 1 miesiącu to przytyłem sobie 4kg, a również startowałem z 70kg tylko z bf na poziomie 19%. Dobiłem do 83kg w pół roku i dobiłem tym samym tak do 24% bf. Później nieodpowiedzialne chudnięcie do 77kg ale bf spadło do 19%. No cóż ale było jednak nadal za dużo tego, więc zrobiłem sobie 4 miesiace i jeden tydzień redukcji. Waga ma się równo 70kg ale poziom bf wynosi 9,58%. Mierzyłem jeden centymetr nad pępkiem (77cm w pasie). Stąd mam teraz pytanie ile mam tyć kilogramów miesięcznie i o ile więcej kalorii podbijać? Czy te 200 kalorii wystarczą (7000 kalorii to podobno jeden kilogram mięśnia) czy jednak jeść z 300 kalorii więcej bo organizm na początku będzie miał duże przyrosty mięśnia? A teraz chciałbym aby jednak naprawdę mało mieć tego tłuszczu i budować "czystą masę mięśniową".

Mam kreatynę w domu, czy tak z 5 gramów dziennie wystarczy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Skorzystaj z tematów podwieszonych tz. wylicz zapotrzebowanie: https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html a następnie po obliczeniu dodaj powiedzmy 300 kalorii, ułóż jadłospis wrzucając go w takiej formie :https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest. Co do kreatyny daj 5 gram po śniadniu i to może być nawet stała suplementacja.
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny, 56kg

Następny temat

Masa- Do oceny

WHEY premium