SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

6 weidera - dobry ćwiczenia na kaloryfer dla chudego?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 43
Odświeżam ,bo zależy mi na szybkiej odpowiedzi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 35061
napisałeś tyle, że będąc już na końcu zapomniałem co jest na początku :P
Wiesz co, tak naprawdę to potrzebujesz treningu całego ciała. Nie ma sensu katować tylko pompek i podciągania. Trenując całe ciało spowodujesz to, że inne mięśnie też się wzmocnią i pomogą Ci w tych ćwiczeniach.

http://www.sfd.pl/Plan_treningowy_dla_osób_początkujących-t359947.html
Tutaj Masz dobry trening, który można polecić każdemu. Jest on prosty i nie wymaga za dużo myślenia.
Wszystko jest tutaj opisane.. Ze sprzętu potrzebujesz tylko butelek 5l, które kosztują grosze. 4 tygodnie na łatwiejszy plan, 4 tygodnie na trudniejszy plan. Potem do tych butelek zamiast wody, wsypujesz piachu, oczywiście ważąc go by było tyle samo.
Wtedy napisz jakie postępy poczyniłeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 43
Kurcze, a chciałem właśnie się ciebie spytać, czy nie mogę sobie do tych ćwiczeń dołożyć ABS 8-min i przysiadów zwykłych, wstępnie to sobie ułożyłem w głowie taki plan:
Poniedziałek - Podciąganie + ABS 8 MIN
Wtorek - Pompki + Przysiady zwykłe
Środa - Podciąganie + ABS 8 MIN
Czwartek - Pompki + Przysiady zwykłe
Piątek - Podciąganie + ABS 8 MIN
Ten plan to taki wstępniak, o konkrety chciałem się ciebie spytać i oczywiście ,czy takie coś by wypaliło. Bardzo mnie zainteresował ten ABS, bo jestem chudy i wreszcie chciałbym zacząć robić ten brzuch ,bo wiem ,że dość szybko powinienem zrobić sobie ten kaloryfer o którym mowa na początku tematu, pomyślałem ,że może pomogło by mi to w innych ćwiczeniach w których od dawna za bardzo progressu nie miałem, wiem ,że te absy małoby mi pomogły, bo w pompkach i podciąganiu mało jest używany brzuch, ale jednak coś + wreszcie miałbym ten kaloryfer. Co do przysiadów ,to chciałem je zacząć robić, aby nie mieć potem chudych nóg, a górę umięśnioną, jak to niektórzy mają, myślisz ,że i tak lepsze tamte ćwiczenia? Pewnie tak, bo jest tam ładnie wszystko rozpisane, ale jednak wolę poczekać jeszcze raz na twoją odpowiedź.. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 35061
tamto lepsze. masz więcej ćwiczeń, lepszy rozkład partii, czyli całe ciało.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST - kilka pytań (kolejnych)

Następny temat

Masujemy

MenS