SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

6 serii x 8 powtórzeń

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 168
Witajcie,
niedawno przeprowadziłem rozmowę przez internet z ludźmi z innych miast na temat siłowni, każdy opisywał jak ćwiczy, jednak ja zostałem lekko mówiąc wyśmiany za mój trening.
Otóż mój trening wygląda tak:
6 serii x 8 powtórzeń ciężarem ni to za lekkim ni za ciężkim, regularnie wraz z wzrastającą siłą ilość ciężarów wzrasta i tu chciałbym podkreślić - nie mam ukierunkowanego toku ćwiczeń, ćwiczę z kolegą od marca '08 i siła, rzeźba i masa same krok po kroku przychodzą. 2 dni ćwiczeń, po czym przychodzi dzień przerwy na odpoczynek i staramy się tego trzymać, wykonujemy po 4 ćwiczenia na dzień treningowy
I tu pytanie do was: Czy coś w tym treningu jest nie tak?
Celowo nie opisałem co ćwiczymy, bo chciałbym się dowiedzieć czy ten trening 6 x 8 to błąd, jeśli tak to podajcie inne opcje treningowe
Pozdrawiam o/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 168
sry nie od marca '08 a od marca '09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
bez ankiety i rozpisanego calego treningu nie licz na sensowne odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 168
I dzień: sztanga po 2 serie na każdą wysokość ławeczki, rozpiętki, hantle, sztanga łamana
II dzień: sztanga wąsko po 2 serie na każdą wysokość ławeczki, hantle, wyciskanie sztangi na plecy, barki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
nie dziwie sie ze zostales wysmiany

gdzie reszta partii ??

zacznij czytac, zainteresuj sie lektura w temacie sportow silowych itp

pojmij ocb w tym sporcie potem zacznij sie zastanawiac nad treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 168
nóg nie trenuje ze względu na to, że gram w piłke,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9362
HeHe i co z tego że grasz w piłke ?
od tego Ci się nogi nie zrobią
będą tylko bardziej wytrzymałe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
jak pisalem wyzej

wiedza totalnie zerowa

polecam wszystkie posty podwieszone dzialu

w spissie tematow poszukaj linkow to tematow czysto opisowych zasady tego sportu

potem zajmij sie odzywianiem w odp dziale i na koncu trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
uważasz że ćwiczysz nogi jestem ciekaw ile byś wycisnął w przysiadzie ale pewno dużo bo w piłkę grasz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Martwy ciąg

Następny temat

TRENING NA MASĘ+ SUPLE do sprawdzenia.

WHEY premium