SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

6 miesięcy na teściu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 488
Mam na razie ogólne pytanie, bez konkretnego dawkowania, bo cykl czeka mnie dopiero po wakacjach:). Miałem kontuzję, więc najpierw powrót do jakiejś formy:)
Myślę o dłuższym, spokojnym cyklu trwającym około 6 miesięcy, ukierunkowanym ja jakościowe przyrosty.
Pewnie jakiś dłuższy teść...tylko raczej solo, czy może coś dorzucić??
Dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 488
...no to lecimy z ankietą:)
Oczywiście dieta, ćwiczenia itp. zmienią się na cyklu bo obecnie jestem na redukcji

1. WIEK: 35 lat
2. WAGA: 100 kg
3. WZROST: 188 cm
4. WYMIARY:
-biceps: 40 cm
-klatka: 122 cm
-udo: 61 cm
-talia: 100 cm
5. STAŻ NA SIŁOWNI: kilka ładnych lat
6. DIETA:
-białko: 3,0 g
-węglowodany: 2,0 g (co kilka dni podbijam przez jeden dzień na 4,0 g)
-tłuszcz: 0,8 g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: trzy w ciągu kilku lat (pierwszy na krótkim teściu, drugi teść+deka, trzeci teść i npp)
8. TRENING: 3 x w tyg. siłowy pod okiem doświadczonego trenera, 5 x w tyg. aeroby
9. CEL CYKLU: masa dobrej jakości przez ok 6 m-cy
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: zakończony jakieś 1,5 roku temu (teść + npp)
11. POZIOM BF%: ok 16% (przed rozpoczęciem cyklu chce zejść do ok 10%)
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycie głównie w okolicach pasa przy kiepskiej diecie, przy rozsądnej misce bez wielkich tendencji w żadną stronę
13. STAN ZDROWIA: wracam po kontuzji kolana, poza tym bardzo dobrze
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: do łysienia, ale bez dramatu
15. PPM (podstawowa przemiana materii): ok 2000 kcal
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: ok 100 kg
-martwy ciąg: dawno nie sprawdzałem
-przysiad: dawno nie sprawdzałem

dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94296 Napisanych postów 364219 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668470
najpierw redu potem cykl na testo mozesz i pół roku tylko hcg dawaj co ok 6 tyg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 488
No właśnie redukuje żeby po wakacjach wejść na cykl:) Pytanie co do tego teścia dorzucić...chyba, że solo polecieć??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nic jak chcesz spokojne przyrosty zacznij od e5d po 2 miechach e4d po 2 miechach e3d i elegancko delikatnie bedziesz masowal tylko nie licz na kij wie co z 6-8kilo zrobisz mysle chyba ze dowalisz mety to i dawki wyzsze pojda testa a i wiecej zrobisz wiadomo tylko zrzuc samara do 75cm do lata biegaj codziennie i wal samo bialko bez kcal i potem odpalaj bombe a bedzie git

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2015-03-15 16:32:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 488
Do 75 cm bębna całe szczęście zrzucać nie musze:) Przy Bf 10 % i fajnej kratce mam około 90 cm w pasie:) Redukcja idzie póki co dobrze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba na wydentym =D

ja sobie zawsze na wdechu na wciagnietym na maxa mierze normalnie zglupialem jak w koncu sie mierzy?

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2015-03-15 16:40:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 488
Podeślę foty jak juz będę przy 90 cm:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jestem ekto i w zeszlym roku jak bawilem sie jedzeniem i pompowalem to pojechalem w 2 strony z 75 do 90 i z powrotem a mam 181 wzrostu i przy 77 wydaje mi sie ze mam kupe smalcu na bebzonie w chwili obecnej

to jak mierzysz na wciegnietym czy na wydentym ?

a co do redu jedz samo mieso z warzywami i biegaj codziennie po godzine dwie a zejdziesz spokojnie do 75

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2015-03-15 16:46:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 488
Ja mierze tak ze staje spokojnie i luźno trzymam mięśnie brzucha...zawsze tak mierzyłem:) Co do redukcji preferuje rower. Moje stawy nie ogarnogarniaja biegów:) Pod koniec redukcji na twarzy juz jakbym chory był a brzuszek jeszcze na dole o trochę redukcji woła:) Taki urok... :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa

Następny temat

POMOCY - nie wiem czy brać

WHEY premium