SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

6 TYG. REDUKCJI I WAGA SIE ZATRZYMAŁA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8869
Witam.

Redukuję już 6 tydzień, zacząłem ze zwykłą dietą nisko węglowodanową ( B:270 T:75 WW:240 ) a niecałe 3 tygodnie temu przeszedłem na low carb ( B:270 T:120 WW: 140 ).

Efekty redukcji:
Waga Przed 102/ Teraz 96 (-6kg)
Pas Przed 98/ Teraz 89 (-9cm)

Problem w tym, że od około 2 tygodni a dokładnie od czasu obcięcia węgli do poziomu 1,5 g na kg, waga się zatrzymała i stoi w miejscu. Robiłem już cheat meale, dokładnie pilnowałem tętna podczas cardio, obcięłem kalorie z diety. Ale waga uparcie stoi. Moim celem jest wyredukowanie do około 80 w pasie i osignicie 88-90 kg wagi.
OGÓLNIE CEL - (12-14% bf)

Zapotrzebowanie Kaloryczne 3800 kcal
Teraz mam 2400 kcal

Może tu mój błąd że za bardzo obciąłem kalorie?..
Proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Białko przyjmuje się dla suchej masy ciała, jak masz bf ~20% to tego białka 150-160g by wystarczyło.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2332
Ile ty masz wzrostu, że takie zapotrzebowanie? Skoro szło na węglach i po obcieciu nie idzie to wróć do poprzedniej i sprawdź czy będzie szło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 30 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2927
-1000 kcal to maksimum, po tak mocnej redukcji 1kg/tydz ja bym zwiększył na -750-500 kcal żeby wolniej to szło, twój metabolizm zwolnił bo ciało się oszczędza!

Don’t back up, your asses to the wall again and
Aren’t you sick of wasting so much time?
And yes it’s true you’re a fool if you think you were born
To be waiting while you’re hating what you’re waiting for

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8869
Mam 188 cm wzrostu i 18 % bf .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8869
mmankt@
Właśnie o tym samym pomyślałem ale nie byłem pewien , od dziś dodam lekko kalorii i zobacże jaki będzie efekt .
Ustawię na 2800-3000 kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3100
To jest chyba najpiękniejsze w tym sporcie, że "Organizmu się nie oszuka":) Zawsze gdzieś leży przyczyna do której trzeba dojść,co mnie osobiście jeszcze bardziej inspiruje!! Pzdr. i powodzonka na redukcji
:)

Zmieniony przez - Pawlo94 w dniu 2012-11-13 23:02:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8869
Hehe , dokładnie, ja tak samo staram się poznać wszystko ale to bardzo trudne i na to potrzeba bardzo dużo czasu . Dziękówka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1824
widzę, że mamy podobny cel
ja jestem na redukcji od 3 tygodni i póki co 95-93 2kg w dół, w pasie 93-90 3cm
cały czas próbuję dopieszczać dietę, by była odpowiednio urozmaicona, ciekawi mnie kiedy pojawi się "stop" w moim organizmie... generalnie to moja pierwsza redukcja na szeroką skalę - wcześniej to była walka o każdy kilogram masy ;)

Zmieniony przez - kosa w dniu 2012-11-16 10:14:11

mhm...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8869
Ja juz swój błąd znalazlem.. i tak jak myslalem za mocno kalorie obcialem i juz drugi raz tego nie zrobie. Teraz mam okolo 2800 kcal i schodzi elegancko i nie ma opcji bym obciął bardziej bo to minimalna granica -1000kcal, (zapotrzebowanie mam na 3800). Powodzenia w redukcji ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 30 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2927
z ciekawości - jaki masz typ budowy? (mezo/endo/ekto, mieszanki)

Don’t back up, your asses to the wall again and
Aren’t you sick of wasting so much time?
And yes it’s true you’re a fool if you think you were born
To be waiting while you’re hating what you’re waiting for

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta masa 80 kg

Następny temat

Tak się zastanawiam ile mniej więcej białka może mieć przeciętna zupa

WHEY premium