SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

6M-cy stażu i NIC (dieta, trening,suple)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3652
j/w hehe nogi to najwazniejsza partia!! ktora trzeba trenowac.. mozesz caly tydzien nie cwiczyc bo np nie miales czasu, przyjdziesz zrobisz nogi i tak urosniesz.. pamietaj nogi to podstawa! w treningu .. nog nie musza cwiczyc tylko osoby ktore siegaja po cos mocniejszego xD^^a pozniej fajnie wygladaja dopoki nie wyskocza w krotkich spodenkach %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14788
Powiedz o jakie ćwiczenia chodzi jeszcze raz...
Rion10 dał Ci dobry plan, skorzystaj z tego! Chyba, że przez te 6 miesięcy treningi były nieregularne, z dupy to wtedy zacznij od ACT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777610
Bratku sprawa wygląda tak do wiosłowania sztangą nie jest Ci potrzebna ławeczka tylko sztanga prosta i obciązenie.
Stajesz nad sztangą nogi lekko ugięte pochylasz sie do momentu gdy tułów tworzy z podłoga kąt prosty (aczkolwiek mozesz troszke miec mniejszy kąt niż 90st) chytasz sztangę podchwytem na szerokość barków lub nieco większą i przyciągasz do brzucha mocno napinając mięścni pleców i staraj sie jak najmniej używac bicepsów.Sprawa najwązniejsza zachowaj naturalną krzywiznę kręgosłupa unikaj kociego grzbietu to jest bardzo ważne.
Unoszenie tułowia z opadu mozesz zastąpić martwym ciągiem aczkolwiek jest to ćwiczenia na rozwój całych pleców i dość skoplikowane technicznie.Dlatego jeśli nie robiłeś jeszcze martwego ciągu to albo rób go powoli z niewielkimi cięzarami żeby nauczyć sie techniki albo sobie na razie odpuść do czasu wzmocnienia prostowników.Mozesz zastąpić to ćwiczenie tak: kładziesz sie na brzuchu nogi wyprostowane ramiona wyciągniete przed soba lub zgięte w łokciach na wysokości głowy i unosisz jednocześnie barki i nogi do góry (to jest znane ćwiczenie w szkołach podstawowych sie je wykonuje) ale na poczatku daje fajne efekty i jest proste w wykonaniu.Kolejne ćwiczenie to tzw "dzień dobry" sprawz w atlasie ćwiczeń ładnie jest przedstawione.Zasada podobna jak w innych naturalna krzywizna kręgosłupa.Nie zaniedbuj treningu prostowników bo pełnią ważną funkcję i pomoga później wykonywać cięzsze ćwiczenia.Skup sie na technice narazie cięzar nie jest ważny jak podczas wykonywania jakichkolwiek ćwiczeń czujesz dyskomfort lub musisz oszukiwac ,bujać tułowiem i inne gimnastyki zeby dokończyć serie zmniejsz obciązenie pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1012
unoszenie tułowia z opadu nie mam takiej łąweczki spójż na plan i zastąp czymś innym :/

Wiosłowanie hantlą tzn najpierw jedna ręka później druga ?

rion10 Nie robie martwego ciągu, obciąża kręgosłup później boli. Dlatego zrobie te wiosłowanie z pochylonym ciałem ku podłodze.

Aha lepiej póxno niż wcale jestem ektomorfikiem cholernie trudno mi o przybranie masy


Ok zaczynam ostro trenować nogi (jaką maść na bolącekolana podczas treningu polecacie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14788
Wiosłowanie hantlą tzn najpierw jedna ręka później druga ? Tak
"rion10 Nie robie martwego ciągu, obciąża kręgosłup później boli. Dlatego zrobie te wiosłowanie z pochylonym ciałem ku podłodze. " Ja bym raczej powiedział, że prostowniki bolą. Rozsądnie z ciężarem... progresja treningowa i dojdziesz ciekawych ciężarów. Nie robiąc martwego tracisz bardzo dużo! Jak dla mnie to jest ulubione ćwiczenie... A i powinieneś robić i martwy, i wiosłowania!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14788
przy jakim ćwiczeniu bolą Cię kolana? Pamiętaj, aby przy przysiadach wykrocznych nie wysuwać kolana za stawa skokowy, bo to obciąża kolana!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777610
no i chyba wszystko juz jasne pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chopaki to ze ktos bierze suple to nie znaczy ze pozniej nie bedzie mial z czego odjechac.Suple to nie sterydy to uzupelnienie brakow w diecie ktorych trzeba przestrzegac od poczatku.Podobnie z kreatyna procz mono sa pozniej jablczany i inne mocne stacki.Nie zaczyna sie od Xpanda wiadomo.Nawet biorac propa to podstawa gory lodowej jesli chodzi o doping sa o wiele mocniejsze i zawsze bedzie z czego odjechac
...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14788
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14788
Poplątałem wszystko:/ no trudno... nie czytajcie tego:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening -- redukcja.

Następny temat

3dni czy 4?

WHEY premium