SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

5x800kcal

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7821
Myślałem nad dietą 4000 kcal

Oto mój obecny pomysł:

1. śniadanie
500 ml mleka
75g płatków kukurydzianych (wiem że owsiane lepsze ale ich nie znoszę)
100g szynki/polędwicy/pasztetu/etc
Do szynki dość chleba by dobić do 800kcal (mam zwyczaj grubo smarować kromy masłem więc za dużo nie trzeba).


2. drugie śniadanie
200 g parówek/omlet z dodatkami ~ 500kcal
Ciemne pieczywo, żółty ser - reszta

3. Obiad
100g ryżu/makaronu
200g cyc kury/indyka, może czasem jakaś wołowina/wieprzowina dla urozmaicenia może
warzywa

Dość masła w ryżu by dobić do 800kcal (nie znosze suchego ryżu)

4. Obiad numer II
Naleśniki mięso/ser - 4 sztuki - wychodzi ok. 800

5. Kolacja
Jajecznica z 3 jaj
Tuńczyk, makrela - 150g
Ciemne pieczywo, masło, owoce.

Próbowałem już czy "zmieszczę" to wszystko przez 2 dni - czasem lepiej, czasem gorzej, ale zwykle wchodzi.

Posiłki co około 3 godziny.

Uwagi? Dieta póki co na masę, ale zależy mi na tym, by nie tyć na brzuchu - już i tak trochę wystaje -_-
71kg/176cm/22 lata

Zmieniony przez - McKaken w dniu 2009-10-03 11:02:44
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
niestety z taką dietą przytyjesz głównie na brzuchu.
poczytaj posty podwieszone jak wygląda dieta sportowca, ba ta ma z nią mało wspólnego.
ćwiczysz coś?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
daremna dieta .
chyba najslabsza jaka widzialem jesli chodzi o zrodlo weglowodanow .Wszystko w niej jest do d....

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7821
Czytałem podwieszone, wiem, że ma być 2kg białka na 1kg masy ciała i te 4-8 węglowodanów, pisałem na szybko więc nie wiem czy dokładnie zachowałem stosunek, no ale panowie, jak coś jest do dupy to powiedzcie konkretnie co i jak, a nie tylko "wszystko do dupy" bez słowa pomocy... :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobrze policzone?? :/

Następny temat

Dieta do poprawki

WHEY premium