SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

5tyg masa na metce, przejście na redukcję a spadki...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 463 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21166
Witam!
Próbowałem już uzyskać odp. na te pytanie. Wczoraj skończyłem brac metkę, wsuwam hepatil i clomid jedna paczkę i od dzisiaj chciałbym na redukcję się przestawić mianowicie
Dieta:ww2,5g na kg mc ; białko 2g, tłuszcze 0,5-1g
Na metce miałem odpowiednio 6g ww, 3g b, no i 1g , tluszczy.
Przez ostatnie 3 dni zrobiłem przejście czyli zmniejszyłem węgle gdzieś na 3-4g na kg mc. Czy gdy dzisiaj wejdę na redukcję, czyli od razu ujemny bilans, aeroby 45minm dużo kawy itd. to czy to może pogłębić spadki??Bo ładnie mi poszło i strasznie mi szkoda mięska które zyskałem:/Mam clenbuterol i efedrynę i thermo.Czy gdy zapodam clen od razu od dzisiaj to ograniczy trochę spadki??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 463 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21166
Chciałbym dodać ,że to dla mnie strasznie ważne i pilne, no i podkreślić ,że chodzi mi głównie o SPADKI masy mięśniowej spowodowane obcięciem węgli/kcal czyli redukcją.bo jak kiedyś zadałem to pytanie to każdy to olał...Pzdr. i proszę o pomoc..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 20544 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 125836
masa na saa , redukcja na suplach? beda spadki

clen - antykatabolik. w diecie zejdz z weglami stopniowo. wiecej bialka dorzuc

BTW:

Wzrost (cm) 191
Waga (kg) 97
Obwód Bicepsa (cm) 39

CO TY CHCESZ RZEŻBIC?

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nom i jeszcze jedego nie dopisałem, czy opłaca się wziąć kreatynkę z f. nasyc bo mam olimpa mono całą szafkę wypchaną, czy to może ograniczyć spadki albo nwet w drugą stronę troche podnieść siłę, z drugiej strony to wydam 50zł a kreatyna by się na masie bardziej przydała...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metanabol

Następny temat

zapach testesława??

Fruzelina