SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

5 dniowy trening idietka prosba o ocene

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 931 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12396
Po 1 - zacznij pisać poprawnie (gubisz litery, spacje, przecinki - wiem, że to nie konkurs ortograficzny ale często przez to zdania tracą sens). Po 2 - zacznij od 0 bilansu kalorycznego i lekko go ucinaj bo BF masz zbyt duży. Po 3 - j/w

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Doradca
Ekspert
Szacuny 3700 Napisanych postów 44875 Wiek 3 dni Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 336300
Ja również prosiłbym o zwięzłe pisanie w jednym poście (masz funkcję edycji) z poszanowaniem zasad ortografii.

Taki chaos odstrasza potencjalnych doradców.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 162
Co to znaczy jw ?? To co dalem zdjecie z dopiskiem to bylo zdjecia z pazdziernika przed trenowaniem a te reszte to z pod konca stycznia . To przez moj fon bo ten touch klawiature cos daje ciala hehe . No staram sie zgubic tkanke tluszczowa i z tym mam problem ... Zdeczka ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 162
prubowałem edytować posty a pisze że niemożliwe nie wiem dlaczego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
z miła checia bym ten temat usunął i bym nowy dał dokładnie napisany teraz na kompa wszedłem wiec napisze drugi temacik poprawnie wszystko elegancko napisany.a poprosze by usuneli ten temat jak sie da...:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia na plecy przy dyskopatii

Następny temat

Parametry treningu

Masa