SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

5 dniowy trening idietka prosba o ocene

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
Po 1 - zacznij pisać poprawnie (gubisz litery, spacje, przecinki - wiem, że to nie konkurs ortograficzny ale często przez to zdania tracą sens). Po 2 - zacznij od 0 bilansu kalorycznego i lekko go ucinaj bo BF masz zbyt duży. Po 3 - j/w

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Ja również prosiłbym o zwięzłe pisanie w jednym poście (masz funkcję edycji) z poszanowaniem zasad ortografii.

Taki chaos odstrasza potencjalnych doradców.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 162
Co to znaczy jw ?? To co dalem zdjecie z dopiskiem to bylo zdjecia z pazdziernika przed trenowaniem a te reszte to z pod konca stycznia . To przez moj fon bo ten touch klawiature cos daje ciala hehe . No staram sie zgubic tkanke tluszczowa i z tym mam problem ... Zdeczka ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 162
prubowałem edytować posty a pisze że niemożliwe nie wiem dlaczego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 162
z miła checia bym ten temat usunął i bym nowy dał dokładnie napisany teraz na kompa wszedłem wiec napisze drugi temacik poprawnie wszystko elegancko napisany.a poprosze by usuneli ten temat jak sie da...:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia na plecy przy dyskopatii

Następny temat

Parametry treningu

Wiecej