SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

500-600 kcal.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no niby ma bo jakby Malina obcieła kalorie do 500-600 i później jadłaby więcej to by mogła sie obtłuścić jak ja, tylko ja nie jadłem bo nie dałem rady jak chorowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 254
oto jescze jeden dowod na to ze kobiety nie sa zbyt madre i nadaja sie tylko do garow i r..

Drogi Piotrze,
Uważaj lepiej na słowa. To, że ktoś wpada na głupi pomysł to jeszcze nie oznacza, że można tak generalizować. Wówaczas o was, też wiele można by powiedzieć.

ps. jeszcze jedno, apropos tego co napisałeś - PRZYNAJMNIEJ SIĘ DO CZEGOŚ NADAJA
a ty właśnie pokazałeś swój poziom inteligencji. Gratulacje
Więc najpierw się zastanów nad tym co mówisz/piszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
i Dorotka się zdenerwowała

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 931 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14292
Lol Ale co jak co kobiety dobrze gotują

"Life is full of compromises."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
halszka owszem ostro napisał i powinien przeprosić ale jakby tak się nad tym zastanowić to miał racje w jednej rzeczy że redukcje typu 500-600kcal czy tam diety kopenhaskie , głodówkowe stosują kobiety , anoreksja i bulimia w 90% jak nie wiecej dotyczy kobiet. Napewno nie napisze że kobiety nadają się tylko do garów bo to troche za ostre , są jeszcze inne rzeczy


ale tak na poważnie halszka to naucz się na forum brać półserio niektóre texty , mi tez nie raz dowalają słusznie , niesłusznie więc więcej luzu :)

pozdrawiam

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Chudzio ale to faceci są najlepszymi kucharzami

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
a co jesli mezczyzna gotuje lepiej ale teraz moje 3 grosze malinowa ,idz ty kobieto do piwnicy i sprawdz czy cie ta niema juz naprawde wiekszej glupoty wymyslec nie moglas ulzoylem ci keidys dobra diete jak tak latwej i prostej diety nie utrzymujesz to chcesz robic crash diet
Najlepeij miec diete z bialnsem kcal na zero i robic areo i silka ujemny bilans wolniej chudniesz ale w maire stale i jestes w stanei spokojnei osiagnac swoj set point
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 254
Chyba miałam prawo - ;)

To co napisał Kolega nie wymaga chyba już dalszego komentarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
jajniki vs jadra round one ,fight!!!!

Zmieniony przez - qazar w dniu 2006-02-26 22:05:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
kobiety nadaja sie do wielu innych rzeczy bardzo wielu

Zmieniony przez - qazar w dniu 2006-02-26 22:07:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka pytań

Następny temat

OSTATKI

WHEY premium