SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

50.000 Funtów i wy.pier.dalać %-)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2415

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://wiadomosci.onet.pl/2162831,28350,wiadomosceu.html
Około 180 tysięcy cudzoziemców rocznie dostanie granty przesiedleńcze w wysokości 50 tys. funtów na opuszczenie "przeludnionej" Brytanii - obiecuje Brytyjska Partia Narodowa. Jak wyjaśnił lider BNP Nick Griffin, oferta skierowana będzie m.in. do "polskich hydraulików" - informuje goniec.com.
Program dobrowolnych przesiedleń ma dotyczyć wszystkich, którzy nie należą do grona białych Brytyjczyków. Według Nicka Griffina granice powinny zostać zamknięte dla wszystkich imigrantów z wyjątkiem tych, którzy będą przydatni w UK.

- Jeśli mówimy o polskich hydraulikach albo afgańskich uchodźcach, to granice zostaną zamknięte, ponieważ Wielka Brytania jest pełna - powiedział lider BNP w wywiadzie udzielonym w programie 4 radia BBC.
Kwestia "przydatności dla UK" również została wyjaśniona. Griffin podał przykład japońskiego fizyka potrzebnego do rozwoju brytyjskiego programu nuklearnego.

Zapytany o to, czy radykalny projekt ograniczenia imigracji będzie wymagał wypowiedzenia umów międzynarodowych, lider BNP odpowiedział: - Oczywiście. One nie są wygodne dla Wielkiej Brytanii i nie pasują Brytyjczykom. Cały ten internacjonalizm to program politycznej elity.

W szczegółach program repatriacji cudzoziemców ma być całkowicie dobrowolny i opłacany z budżetu państwa. - Mówimy prawdopodobnie o kwocie 50 tysięcy funtów na osobę - oświadczył Griffin - donosi goniec.com.


pomodlę się żeby doszli po wyborach do władzy
za 100.000 zbudujemy w Polsce ładny dom i jeszcze zostanie na auto
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46815
dobra opcja to ja tez wyjezdzam;p

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29
apel do wszystkich polakow w polsce-PRZYJEZDZAJCIE DO UK!!!!!!!
Pomyslcie-okolo 40 mln polakow...wszystkim dadza po 50000...
wychodzi jakis 2 BILIONY FUNTOW.... A WEZCIE TO JESZCZE NA ZLOTOWKI PRZELICZCIEE....
ODRAZU WSKOCZYMY DO G8
najgorsze jest to ze pewnie trzeba bedzie od tego podatek polskiemu fiskusowi zaplacic
(jak znam zycie to jakies 80%)))))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
dali by mi 20 i mojej i jutro wy******lam z tad

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2010-04-30 11:26:58

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16837
j/w 20k i s******lam do.....kanady, i tak chce sie przeniesc ;)

Zmieniony przez - iNightWolf w dniu 2010-04-30 12:48:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 282 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8437
wybory sie zbliżaja to trzeba nahpierw zapytać ludzi czego chcą a potem im to obiecać.stary system a zawsze sie sprawdza.A te całe BNP--szkoda gadać banda krzykaczy o pogladach zbliżonych do Hiltera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiedziałem o tym Anglikom w robocie to co drugi powiedział że za 50 tys też na zawsze wyjedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Jak o tym usłyszałem to zacząłem w pracy kampanię na rzecz BNP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
Oooo, zaczynaja madrze prawic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Mimo wszystko 50 000kola to nie az tak duzo....

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Praca na wakacje

Następny temat

woda mineralna w uk

WHEY premium