SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4dniowy Push pull Czy sie nadaje dla chłopa z stażem 2 lata który trenował splitem ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 814
Wszystko Okej z twoim planem ale tak jakoś mnie przekonuje ten co wyslałem tylko sie zastanawiam czy bede miał jakieś efekty dotychczas trenowałem cięzko i splitem ciągle więc jestem przyzwyczajony do wysiłku a ten plan (mój poprostu mi jakoś podchodzi) :P a więc jest on Okej I chciałbym go przetestować już w najblizszą sobote zacząć bo zmieniłem troche Dni i planuje cwiczyć sobota/niedziela dzien wolny Wtorek Sroda i 2 dni wolne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Mi sie wydaje że na tym planie 99 % ludzi zajedzie sie po 3 tygodniach ale skoro uważasz że dasz rade i wczesniej trenowales ciezko to działaj.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 814
Gruby Edit przekonałeś mnie krawat chyba co do tego twojego treningu tak go obadałem teraz dokładniej i wydaje sie być jak najbardziej Git apre pytań poszło na priv :)


Zmieniony przez - fritzzc w dniu 2017-01-23 19:49:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Ok widzę ale tu odpisze:

sdfsdfs
Hej powiedz mi byku Jak to w tym twoim planie jest z kolejnością wykonywania tych ćwiczeń ? tak jak są napisane w twoim Temacie czy jakoś to zmienić no i najważniejsze Jak to wygląda dzień treningu dzień przerwy ? i tak w kółko ? czy może masz jakiś inny schemat na to ?


Kolejnosc powinna zostac tak jak napisalem, ale sa dopuszczalne pewne niewielkie zmiany zaleznie od tego jakie cele, priorytety?
Leci koks? wtedy mozna by cos jeszcze dodac.

Plan jest prosty i zawiera wszystkie podstawowe cwiczenia jakie powinien zawierac. Napewno nie jest przeładowany. Wiec nie zajedziesz sie w 2-3 tyg.
Mozesz cwiczyc pn,wt,czw,pt.
Albo pn, wt, czw, sb.
Opcji jest kilka.



Zmieniony przez - krawat w dniu 2017-01-23 19:56:20

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 814
Ogólnie chodzi by zrobić 4x treningi w tygodniu To dla mnie najlepszą opcją było by Sobota,niedziela Środa Czwartek I tak w kółko już ogarnołem te skróty i poprostu napisałem sobie je po swojemu :P Cele to zbudowanie Masy aktualnie 80kg dieta od soboty suple (Gainer do posiłku by podbić kcal ,BCAA ,Storm i schock therapy) Witaminy, omega 3 i takie tam pierdoły ogólnie to bez koksu działam :) no i plan zmieniam na twój a Jakim ćwiczeniem zamienie przenoszenie hantla nad głową ? nie wchodzi mi to ćwiczenie poprostu go nie odczuwam





Zmieniony przez - fritzzc w dniu 2017-01-23 19:58:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Te dni co podales ok, przeciez tak naprawde nasze miesnie nie wiedza czy cwiczymy w niedziele czy we wtorek-co im za roznica :D?
To jak bez koksu to plan bedzie ok i juz nie robimy w nim zadnych rewelacji.
Ciezko zamienic to cwiczenie. Zreszta jest ono mocno niedoceniane. A robisz je wzdloz czy w poprzek ławki?
Ew jak bardzo Ci nie idzie to mozesz dac unoszenie przodem od poziomu do pionu-zacznij od malutkich hantli. Albo cos w bramie.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 814
w poprzek w sumie robiłem je może 2 razy i nie odczuwałem wgl klatki może technika była nie ta bo to były takie początki moje z siłownia wiesz co sprawdze na dniach może akurat coś ruszy i zaczne czuć właściwe mięśnie podczas tego ćwiczenia :) a więc dziekuje ci bardzo i jak myślisz mogł bym pociągnąć na tym planie 8-10tygodni ? aż do redukcji ? i zamienił bym tu jeszcze tylko to ćwiczenie -unoszenie nog do pionu leżąc 3x max na unoszenie nóg w zwisie na drązku :)


i jeszcze jedno bedąc ekto morfem powinienem wykonywać duża ilość powtórzeń czy raczej bazowaćna dużych cięzarach i małej ilosci powt?


Zmieniony przez - fritzzc w dniu 2017-01-23 20:10:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Ja wlasnie robie to cwiczenie lezac w zdloz ławki, ale pamietaj to nie jest typowa izolacja na klatke, tam tez pracuje najszerszy i zebaty przedni (oraz brzuch i triceps). Ile polecisz to zalezy od diety, snu itd. Mozesz poleciec np 4-5 tyg, tydz przerwy i znowu 4-5 tyg. Nie wiem ja sie nad tym nigdy nie zastanawialem, i nigdzie nie widzailem takich artykulow czy badan. Najlepiej jest co raz zmieniac bodzce. Kilka tyg duzo cwiczen 5x5 czy 4x8, pozniej kilka tyg 3x10-12 itd. Periodyzacja itd.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 814
Rozumiem a czy jesteś w posiadaniu takiego planu by poprostu ten plan sie róznił od tego :D? czy wystarczy ze zmniejsze poprostu ilość serii a zwieksze ilość powtórzeń :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Ale o co pytasz o plan na redukcje? Redukcja to dieta, a jakim polecisz planem to kwestia drugorzędna. Wazne aby ciezarki zredukowac bo sila troche poleci.


Zmieniony przez - krawat w dniu 2017-01-24 18:30:10

>>> Maszeruj albo giń <<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan FBW 3 dniowy i jego zmiana.

Następny temat

Proszę o pomoc w stworzeniu planu na siłownię

WHEY premium